ROWENTA

Zoradiť podľa
1×1 ks, vysúšanie a styling účesov
Fúkacia kulma.
1×1 ks, otáčacia kefa
Otáčacia vysúšacia kefa pre maximálny objem a lesk vlasov.
1×1 ks, pre hladkú pokožku
Objavte jednoduché riešenie pre dlhodobo hladkú pokožku - s epilátorom Rowenta Easy Touch. Jeho vyspelá technológia zabezpečuje jednoduché odstraňovanie chĺpkov a zamatovo hladkú pokožku až po dobu 4 týždňov.
1×1 ks, perfektné vyžehlenie vlasov
Žehlička na vlasy, perfektné vyžehlenie zachovávajúci objem a zdravie vlasov, nová unikátna žehlička na vlasy pôsobiaci proti splihlému efektu vyžehlených vlasov, Integrovaná kefa jemne vypína vlasy pre perfektné vyrovnanie a zároveň zväčšuje ich objem.
1×1 ks, strihač na vlasy
Strihač na vlasy. Jednoduché používanie na strihanie vlasov.
1×1 ks, epilácia
Revolučná bezbolestná epilácia s perfektným výsledkom.
1×1 ks, stolný ventilátor
Stojanový ventilátor Rowenta Essential s výkonom prúdenia vzduchu až 18 m3/min pre príjemné ochladenie počas horúcich dní.
1×1 ks, univerzálny zastrihávač
Starajte sa o svoj štýl s presným a univerzálnym zastrihávačom, ktorý vám umožní vyladiť svoj štýl, od hlavy až k päte.
1×1 ks
Depilátor.
1×1 ks, perfektný výsledok po použití
Multisyler, nová výkonná High Heat technológia zaisťuje dlhotrvajúci štýl účesu, každý nástavec má zvláštny vykurovací prvok pre ľahký styling a dokonalý výsledok.

Nemecká značka Rowenta založená v roku 1909 láka už od svojho vzniku tých najnáročnejších zákazníkov vďaka svojím prvotriedným produktom, ktoré dosahujú vždy dokonalé výsledky. Široká ponuka produktov značky Rowenta je tvorená technologickým pokrokom, prepracovaným dizajnom a mimoriadnou praktičnosťou. Značka Rowenta si stanovila za svoje poslanie prinášať svojim použivateľom každodennú pohodu a to aj vďaka svojím dobre navrhnutým produktom od vysavačov, žehličiek na vlasy, vysúšačov vlasov až po epilátory. V odvetviach, kde Rowenta pôsobí, je vždy technologickým priekopníkom a už viac ako 10 rokov sa zaoberá vývojom eko-inteligentných produktov.

\