ROWENTA

  (16)
ROWENTA
Zoradiť podľa
 • Otáčacia vysúšacia kefa pre maximálny objem a lesk vlasov.
 • ROWENTA SF7510F0 - Žehlička na vlasy

  1×1 ks, perfektné vyžehlenie vlasov
  Žehlička na vlasy, perfektné vyžehlenie zachovávajúci objem a zdravie vlasov, nová unikátna žehlička na vlasy pôsobiaci proti splihlému efektu vyžehlených vlasov, Integrovaná kefa jemne vypína vlasy pre perfektné vyrovnanie a zároveň zväčšuje ich objem.
 • ROWENTA TN1400F0 - Zastrihávač

  1×1 ks, strihač na vlasy
  Strihač na vlasy. Jednoduché používanie na strihanie vlasov.
 • Rowenta Kulma Cf2133f0

  1×1 ks, kulma na vlasy
  Rowenta kulma na vlasy.
 • ROWENTA TN6000F4 - Zastrihávač vlasov

  1×1 ks, univerzálny zastrihávač
  Starajte sa o svoj štýl s presným a univerzálnym zastrihávačom, ktorý vám umožní vyladiť svoj štýl, od hlavy až k päte.
 • ROWENTA parný čistič PP RY8561WH

  1×1 ks, parný čistič
  Inovatívny parný vysávač Rowenta Clean & Steam Multi RY8561WH je ideálny pomocník, s ktorým bude vaša domácnosť dokonale čistá.

Nemecká značka Rowenta založená v roku 1909 láka už od svojho vzniku tých najnáročnejších zákazníkov vďaka svojím prvotriedným produktom, ktoré dosahujú vždy dokonalé výsledky. Široká ponuka produktov značky Rowenta je tvorená technologickým pokrokom, prepracovaným dizajnom a mimoriadnou praktičnosťou. Značka Rowenta si stanovila za svoje poslanie prinášať svojim použivateľom každodennú pohodu a to aj vďaka svojím dobre navrhnutým produktom od vysavačov, žehličiek na vlasy, vysúšačov vlasov až po epilátory. V odvetviach, kde Rowenta pôsobí, je vždy technologickým priekopníkom a už viac ako 10 rokov sa zaoberá vývojom eko-inteligentných produktov.

\