SENCOR

Zoradiť podľa
1×1 ks, elektrický gril
Elektrický gril Ideálny na celoročné grilovanie vnútri domu aj na záhrade
1×1 ks, pekáreň chleba
Nebaví vás vyberanie toho správneho chleba v supermarkete a radšej by ste si upiekli svoj vlastný? Domáca pekáreň vám umožní upiecť si skvelý domáci chlieb podľa vašej chuti.
1×1 ks, praktický pomocník do kuchyne
Urobte niečo pre seba, svoju rodinu a vybavte si kuchyňu stolnom mixérom Sencor SBL 4370 Premení orechy, semienka, ovocie a zeleninu na vitamínovú bombu pre váš organizmus.
1×1 ks, dotykový
Alkoholtester, slúži k orientačnému zobrazeniu obsahu alkoholu v dychu, rozsah merania 0,1 - 1,5, alarmujúca hodnota:> 0,2, digitálny LCD displej s dvojfarebným podsvietením, akustická a grafická signalizácia, automatické samočistenie, 3 fúkacie trubičky
1×1 ks
Užite si relax pomocou masážneho prístroja SENCOR SFM 3721VT.
1×1 ks, žehlička na vlasy
Vyberte si kvalitnú, šetrnú žehličku na vlasy podľa vašich vlasov a zvykov.
1×1 ks, zastrihávač vlasov
Starajte sa o svoj štýl s presným a univerzálnym zastrihávačom, ktorý vám umožní vyladiť svoj štýl, od hlavy až k päte.
1×1 ks, teplovzdušná kulma
Teplovzdušná kulma na vlasy.
1×1 ks, filter do čističky vzduchu
Elegantné a efektívne riešenie na zlepšenie kvality vzduchu v interiéri 3-stupňová filtrácia zaisťuje najvyššiu možnú účinnosť
1×1 ks, nutri mixér
Nutri mixér. Mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semienka a ďalšie superpotraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo. Poháre na prenášanie koktailov. Šesť vysokokvalitných odoberateľných nožov.
1×1 ks, ústna sprcha
Dokáže účinne odstrániť baktérie, zvyšky jedla a povlak v medzizubných priestoroch a paradentálnych vačkoch.
1×1 ks, čierna farba
Praktický držiak telefónu pre kolobežky sencor.
1×1 ks, čierna farba
Nastaviteľný popruh na nosenie kolobežiek značky sencor.
1×1 ks, kuchynská váha
Kuchynská váha Praktická vyberateľná miska (objem 1000 ml) Veľký LCD displej (40 x 18 mm) s kontrastným podsvietením Výška číslic na displeji 13 mm Váživosť do 5 kg (rozlíšenie 1 g)
1×1 ks, kuchynská váha
Kuchynská váha Dotykové ovládacie senzory (beztlačidlová prevádzka s vysokou životnosťou) Veľký LCD displej s podsvietením (5,3 x 2,3 cm)
1×1 ks, ochladzovač vzduchu
Ochladzovač vzduchu, 3 funkcie v 1: ochladenie, zvlhčenie a prečistenie vzduchu, 3 rýchlosti, 3 režimy a tichý chod, Príkon 45 W
1×1 ks, kávovar na prekvapkávanú kávu
Kávovar Sencor na prekvapkávanú kávu.
1×1 ks, mlynček na kávu
Elektrický mlynček na zrnkovú kávu; vhodný na mletie zrnkovej kávy, orechov, bylín, maku a koreniny.
1×1 ks, pákový kávovar
Pákový kávovar Sencor.
1×11 ks, náhradné hlavice na ústnu sprchu
Náhradné hlavice pre ústnu sprchu Kompatibilné s ústnou sprchou SENCOR SOI 1× 5 tvarov Štandardný nadstavec Vhodný na bežné čistenie, odstraňovanie baktérií medzi zubami a v spoji medzi zubom a ďasnom.
1×1 ks, náhradná hlavica na kefku
Náhradné hlavice Kompatibilné so zubnými kefkami SENCOR SOC 1×, SOC 2× a SOC 3×
1×22 ks, náhradné nástavce na ústnu sprchu
Náhradné hlavice pre ústnu sprchu Kompatibilné s ústnou sprchou SENCOR SOI 2× 4 tvary Štandardný nadstavec Vhodný na bežné čistenie, odstraňovanie baktérií medzi zubami a v spoji medzi zubom a ďasnom.
1×9 ks, náhradné hlavice na kefky
Náhradné hlavice Kompatibilné so zubnými kefkami SENCOR SOC 091×
1×1 ks, skrutkový odšťavovač
Vysokoefektívne odšťavovanie. Automatické oddelenie drene Nádoba na dreň s objemom 0,8 l. Nádoba na šťavu s objemom 0,8 l. Antikorové filtračné mikrosito. Transparentná odšťavovacia miska na dobrú viditeľnosť na priebeh odšťavovania.

História Sencor sa začala písať v roku 1969 v Japonsku. Samotný názov „Sencor“ znamená v japončine „tisíc sŕdc“. V súčasnosti spoločnosť dodáva svoje výrobky do viac ako 25 krajín sveta. Ponuka spoločnosti je mimoriadne pestrá. Produkuje spotrebnú elektroniku, tablety a telefóny, kancelársku techniku, elektroniku do áut a produkty pre domácnosť a kuchyňu. Heslo Sencor je kvalita a ľúbivý dizajn za rozumnú cenu.

\