Hanus

Zoradiť podľa
1×70 g, sypaný čaj
Bylinný sypaný čaj sa používa na ochorenia močových ciest, močopudné, dezinfekčné a protikŕčové účinky, zle sa hojace rany, ochorenia pokožky
1×70 g, sypaný čaj
Sypaný bylinný čaj určený na kašeľ, zápaly dýchacích ciest, uvoľňovanie hlienov, podpora tvorby materského mlieka, bolesti bruška a nadúvanie u detí.
1×10 ml, silica
Citrónová silica sa získava lisovaním čerstvého oplodia za studena. Jej vôňa je typická svieža citrónová.
1×10 ml, silica
Limetová silica sviežej citrónovej vône. Pozitívne pôsobí pri infekcií dýchacích ciest a zápale čelových dutín. Má antiseptické účinky.
1×100 g, sypaný čaj
Bylinná zmes napomáha pri stavoch ako sú zlomeniny, vyvrtnutia, poškodenia kĺbov a spojivových tkanív. Má protizápalové a hojivé účinky
1×242 g, bylinná zmes
Švédska bylinná zmes je tradičná zmes rastlinných drog pripravená z koreňov, listov, kvetov a plodov rastlín, kôry stromov, rastlinných štiav a stromových živíc domácich a exotických liečivých rastlín. Podľa návodu z nej možno pripraviť tinktúru - Švédske kvapky-Hanus.
1×50 ml, detský sirup, 6m+
Používa sa na podporu imunity organizmu pre deti od 6 mesiacov. Obsahuje vitamín C, je bez konzervačných látok a je neškodný pre detský chrup.
1×10 ml, silica
Silica pôsobí na infekcie dýchacích a močových ciest, kožné a vlasové ochorenia, starostlivosť o pleť, suchý ekzém, kašeľ, močopudné účinky, upokojujúce účinky.
1×100 ml, kvapky
Švédske kvapky sú pripravené z 23 druhov domácich a exotických liečivých rastlín. Pre svoje prírodné zloženie a pôvod, siahajúci až do sedemnásteho storočia sú osvedčeným prostriedkom na udržiavanie zdravia.
1×80 g, čaj
Púpava lekárska sa používa ako podpora obranyschopnosti, účinná prevencia vzniku chrípky, nádchy.
1×10 ml, kvapky
Jemná mätová vôňa so sladkým bylinným nádychom. S účinkom na zápaly dýchacích ciest, prechladnutie, nádcha, reumatizmus, kašeľ, koliky, zubné neuralgie, svrbenie, nevoľnosť, bolesti hlavy, migrény.
1×40g
Vňať skoroceľu kopijovitého. Doplnok výživy. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Uschovajte pred deťmi. Vákuové balenie, ktoré zachováva účinné látku, vôňu a chuť.
1×10 ml, silica
Známy je pre svoje antivírusové a opuch zmierňujúce vlastnosti. Esenciálny eukalyptový olej vyčistí vaše dýchacie cesty, je vhodný pri zápale nosových dutín a astme.
1×70 g, sypaný čaj
Doplnok výživy pôsobiace na zlepšenie trávenia a vylučovania tráviacich štiav, koliky, nechutenstvo, zápaly ústnej dutiny, tonikum po ťažkých chorobách. Má spazmolytické účinky. Vhodný pre osviežujúce kúpele.
1×45 g, sypaný čaj
Použitie a účinky: zápaly dýchacích ciest, uvoľnenie hlienov a spazmov, žalúdočné problémy, nechutenstvo (aj nervového pôvodu), koliky, nadúvanie, protibakteriálne a protizápalové účinky.
1×80 g, sypaný čaj
Bylinná zmes vhodná na nervové vypätie, predráždenosť, nespavosť (iba podpora zaspávania), bolesti hlavy, nervovo podmienené tráviace ťažkosti, klimaktérium, upokojujúce účinky.
1×100 ml, výživový doplnok
Extrakt z čerstvej kvitnúcej vňate rastliny Echinacea purpurová obsahuje látky, ktoré zlepšujú prirodzené obranné vlastnosti ľudského organizmu voči infekciám.
1×50 g, s eukalyptom
Zmierňuje prejavy prechladnutia, uvoľňuje hlieny z nosových dutín a horných dýchacích ciest, uľahčuje odkašliavanie a dýchanie.
1×2 ml, olej
Rumančeková silica, 2 ml. Táto silica sa získava destiláciou čerstvých kvetov vodnou parou. Má výrazné protizápalové a hojivé účinky. Pomáha s menštruačnými problémami a klimaktériom.
1×50 g, bylinný čaj
Sypaný bylinný čaj pôsobí na infekčné ochorenia obličiek a močového mechúra, výrazné dezinfekčné účinky v močových cestách, močopudné účinky so zvýšeným vylučovaním solí, protizápalové účinky na sliznici tráviaceho traktu, hnačky.
1×10 ml, esenciálne oleje
Typická mandarinková vôňa. Účinky antiseptické, protiplesňové účinky, tráviace problémy, žlčotvorné a protikŕčové účinky, psychická stimulácia.
1×40 g, vákuové balenie
Baza čierna - bylinný čaj.
1×10 ml, silica
Silica priaznivo pôsobí na zápaly dýchacích ciest, prechladnutie, nádcha, reumatizmus, kašeľ, koliky, zubné neuralgie, svrbenie, nevoľnosť, bolesti hlavy, migrény.
1×30 g, vákuové balenie
Slúži na hnačky a črevné potiaže, protizápalové a sťahujúce účinky na slizniciach a pokožke.
Značka Hanus pôsobí na Slovensku už od roku 1999 a vyrába bylinné prípravky na čisto prírodnej báze. Blahodárne pôsobia pri rôznych typoch zdravotných ťažkostí, a pomáhajú udržať si vaše zdravie bez toho aby zaťažovali organizmus syntetickými zložkami.