Septolete

  (4)
Septolete
Zoradiť podľa
 • Septolete

  1×30 ks, liek
  Liek s dezinfekčným účinkom. Zmierňuje bolesť hrdla, pomáha pri zápaloch v ústnej dutine. Eukalyptus uľahčuje dýchanie, mentol a mäta osviežujú dych.
 • Liek je protizápalový, tlmí bolesť pri lokálnom použití v ústach a antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy.
 • Tvrdá pastilka je protizápalový, bolesť tlmiaci liek na lokálne použitie v ústach, ktorý antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy.
 • Septolete extra sprej

  1×30 ml, liek, 250 vstrekov
  Orálna roztoková aerodisperzia je protizápalový, bolesť tlmiaci liek na lokálne použitie v ústach, ktorý antiseptickým účinkom ničí baktérie, kvasinky a vírusy.
  Septolete rýchlo pôsobí proti zápalu a bolesti hrdla. Ústup bolesti nastáva už v priebehu prvých 15 minút po užití prvej pastilky Septolete plus. Septolete vyliečili alebo zmiernili bolesti hrdla u 90 až 100 % pacientov, ktorí sa zúčastnili klinických štúdií. Lekári aj pacienti potvrdili účinnosť pastiliek. Septolete zároveň pomáha predchádzať vzniku závažnejších infekcií hrdla. Okrem pastiliek je dostupný aj ako sprej. Antiseptiká v Septolete majú vysokú povrchovú aktivitu a preto môžu prenikať do ťažšie prístupných miest v záhyboch sliznice dutiny ústnej.