Dreambaby

Zoradiť podľa
1×1 ks
Tento mimoriadne univerzálny produkt je ideálny na použitie ako ohrádka, rozdeľovač miestností alebo dokonca ako krbová bariéra.
2×4 ks
Toto bezpečnostné balenie obsahuje mäkké rohové ochrany, ktoré zabraňujú poraneniu vašich najmenších pri nárazoch do hlavy, a mini viacúčelové zámky, ktoré účinne bránia batoľatám v prístupe k oblastiam, ako sú zásuvky, skrinky atď.
4×1 ks pilník; 1×1 ks nožnice; 1×1 ks klieštiky
Sada detskej manikúry Dreambaby® obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste bezpečne udržali nechty svojho drobčeka upravené a zabránili poškriabaniu.
1×5 ks
Mini viacúčelové uzávery Dreambaby® sa dajú aplikovať na skrinky a pomáhajú chrániť vaše deti pred ublížením v ktorejkoľvek miestnosti v dome vrátane kuchyne, kúpeľne, práčovne, garáže a obývacích priestorov.
1×1 ks, 68-112 cm Metal
Táto 2-panelová vysúvacia zábrana sa hodí pre otvory od 68 do 112 cm a meria 68 cm na výšku.
1×1 ks, 75-81 cm čierna
Táto tlakovo namontovaná zábrana s výškou 93 cm a zapadá do otvorov od 75 do 81 cm. Ideálne pre použitie v kuchyni, kúpeľni, obývacej izbe alebo na schodoch.
1×2 ks
Lepiace dvojsmerné zámky Dreambaby © zabránia tomu, aby skrinky a zásuvky narazili na malé prsty. Ľahko sa používajú a ľahko sa inštalujú.
1×1 ks
Zarážka na dvere Dreambaby® pomáha zabrániť deťom a batoľatám zabuchnúť prsty vo dverách a zabrániť im v tom, aby sa zamkli v miestnosti.
1×1 ks, 99-105,5 cm biela
Táto tlakovo namontovaná zábrana sa hodí pre otvory od 99 do 105,5 cm. Ideálne na použitie vo vašej kuchyni, kúpeľni, obývacej izbe alebo na schodoch.
1×1 ks kefka ; 1×1 ks hrebienok
Sada Dreambaby Deluxe je ideálna pre vaše najmenšie deti.
1×1 ks
Strihanie nechtov vášho dieťaťa môže byť náročná a nepríjemná úloha. Klieštiky na nechty Dreambaby Premium s lupou, vyrobené z najkvalitnejších dlhotrvajúcich materiálov, sú fantastickým nástrojom na zníženie stresu pri strihaní nechtov vášho dieťaťa.
1×4 ks
Urobte svoj domov bezpečnejším s týmito rohovými ochranami a mini viacúčelovými západkami Dreambaby® Deluxe.
1×1 ks
Ochrany na varnú dosku pomáhajú chrániť deti pred popáleninami, obareninami.
1×1 ks
Ochrany na obrazovku Dreambaby® pomáhajú predchádzať potenciálne vážnym nehodám ukotvením televízora k stene alebo nábytku pomocou nastaviteľných popruhov.
1×1 ks
Bezpečnostné zábrány sú veľmi dôležitou súčasťou bezpečnosti doma.
1×1 ks
Nočné svetlá sú úžasným doplnkom bezpečnosti v domácnosti - nielen pre batoľatá!
1×1 ks, 0-140 cm čierna
Táto zaťahovacia zábrana sa hodí pre otvory až do 140 cm a poskytuje praktickú bariéru pre všetky druhy rôznych šírok a keď sa nepoužíva, šikovne sa zasunie späť.
1×1 ks
Dreambaby® bezpečnostný zámok má iný mechanizmus otvárania a zatvárania ako iné produkty Dreambaby®.
1×3 ks
Viacúčelové zámky Dreambaby® Ezy-Check® sú univerzálné je možné ich použiť v ktorejkoľvek miestnosti v dome.
1×4 ks
Ochrana na šnúry od žalúzií a roliet Dreambaby® pomáhajú predchádzať uškrteniu šnúrami tým, že ich chránia mimo dosahu detí.
1×4 ks
Ochrana rohov stolov Dreambaby® pomáha chrániť deti pred nepríjemnými zraneniami, ktoré môžu nastať pri páde na sklenené stoly a police alebo do iných ostrých rohov kdekoľvek v domácnosti.
1×1 ks
Dreambaby® poistka na okno je navrhnutá tak, aby pomáhala znižovať riziko náhodných pádov z otvorených okien.
1×1 ks
Rohová hojdacia sieť na ukladanie hračiek Dreambaby® Jumbo je ideálny spôsob úhľadného a atraktívneho ukladania hračiek. Deti budú mať radi rozprávkový spôsob ich vystavenia.
1×1 ks, čierna farba
Táto zábrana s automatickým zatváraním so zakrivenou hornou časťou sa inštaluje tak ľahko a je tiež vybavená indikátorom Ezy-Check® v hornej časti rukoväte brány, ktorý ukazuje, či je brána bezpečne uzamknutá.