Waboba

  (41)
Zoradiť podľa
 • Waboba Loptička Moonshine

  1×1 ks, svietiaca skákajúca loptička
  Dobrú noc slniečko, ahoj Moonshine! Hrajte v tme, pretože každú noc je spln s Waboba Moonshine. Naša nová svietiaca Mesačná guľa je o niečo menšia, ale zábavná o svetelné roky napred. Svetlo sa aktivuje odrazom.
 • Waboba Loptička Sea Animals

  1×1 ks, loptička do vody v tvare zvierat
  Pripravte sa na rybiu zábavu! Stačí pridať vodu, pretože Sea animals milujú plávanie - či už vo vani, bazéne alebo oceáne.
 • Waboba Drevená sada rakiet Rewild Paddle Set

  1×2 ks, sada rakiet s loptičkou
  Prirodzene si udržujte zábavu vo Vašom živote s našou ekologickou sadou rakiet vyrobených z obnoviteľných zdrojov (borového a lipového dreva). Balenie taktiež obsahuje korkovú loptičku vyrobenú z dubovej kôry.
 • Waboba Rukavica s loptičkou Catch Glove

  1×1 ks, obojručná neoprénová rukavica s loptičkou
  Catch PRO je obojručná neoprénová rukavica, ku ktorej je pribalená aj Waboba PRO loptička. Vymýšľaj nové hry, vyzeraj ako profík a bav sa aj na dlhšie vzdialenosti.
 • Waboba Loptička Tropical Kahuna

  1×1 ks, loptička do vody
  S týmto motívom raja Waboba lopty je vždy niekde leto! Vďaka veľkej penovej konštrukcii Tropical Kahuna je skvelá pre bazény a celú rodinu.
 • Waboba Klzák Gliding head

  1×1 ks, lietajúci klzák
  AIRLYFT je nový vonkajší klzák, ktorý letí cez 30m! Jeho revolučný dutý tvar je navrhnutý pre maximálnu nadmorskú výšku pri prechode vzduchom.
 • Waboba Loptička Moon Ball

  1×1 ks, skákajúca lopta pre deti
  Malý krok pre Waboba, veľký skok pre ľudstvo. Moon Ball ruší gravitačné vlastnosti. Zmení jednoduchú zábavičku na radosť ďaleko presahujúcu našu Galaxiu.
 • Waboba Loptička Zag

  1×1 ks, loptička do vody
  ZAG má športový povrch, ktorý zvýrazňuje ZIG-ZAG textúra. Má unikátny dizajn vďaka ktorému budete mať väčší športový zážitok v mori, na jazere alebo aj v domácom bazéne.
 • Waboba Leták LED Flyer

  1×1 ks, svietiaca hračka pre deti od 8 rokov
  Hrajte sa po zotmení s LED Flyer! Nový Led Flyer sa pri náraze rozsvieti na ohnivo červenú. Udri ho! Nakopni ho! Capni ho! Udržujte ho mimo zem tak dlho, ako len môžete.
 • Waboba Loptička Extreme

  1×1 ks, loptička do vody
  Divoká séria! Zábava pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo! Bol si narodený "to be wild"? Máš rád dobrodružstvo vo vode? Tak potom je séria EXTREME práve pre teba. Kamaráti ti poďakujú neskôr.
 • Waboba Loptička Skippers

  1×1 ks, loptička do vody v tvare rozprávkových postáv
  Ahojte! Waboba si pre vás na leto pripravila pomocníka na hľadanie skrytých námorníckych pokladov. S našimi skákajúcimi loptičkami ich nájdeš všetky. Už si len vybrať, či pomôže PIRÁT, VIKING, KAPITÁN alebo všetci.
 • Waboba Klzák Airlyft

  1×1 ks, lietajúci klzák
  AIRLYFT je nový vonkajší klzák, ktorý letí cez 30m! Jeho revolučný dutý tvar je navrhnutý pre maximálnu nadmorskú výšku pri prechode vzduchom. Ľahko pre každého hodiť vysoko, či ďaleko a to hneď niekoľkými spôsobmi.
 • Waboba Loptička Lava Ball

  1×1 ks, skákajúca loptička
  Hyper-skákajúca loptička. Ak stále hľadáš dôvod pre zábavu pod slnkom, už si ho našiel, volá sa LAVA BALL. Vezmi ju von a sleduj ako sa žlté pukliny pod slnečným svetlom menia na červené!
 • Waboba Pivná hra Sink or Drink

  1×1 ks Pivná hra Sink or Drink
  Hrajte zvisle, aby ste ušetrili miesto! Sink or Drink sa ľahko zavesí na zadnú stranu dverí (háčiky sú súčasťou balenia), auta alebo akýmkoľvek iným spôsobom, môžete byť kreatívni.
 • Waboba Waboba Water Cracket - pálka + loptička ZAG

  1×1 set, pálka s loptičkou do vody
  Nový spôsob hrania s vodnými loptičkami. Zahrajte si baseball, kriket alebo homerun derby na pláži, v bazéne alebo v jazere s Water Cracket! Sada je dodávaná s loptičkou Waboba Zag. Jednoducho odrážajte loptu Zag po vode, otlčte ju o ihrisko a roztočte klasické hry!
 • Waboba Loptička Fetch

  1×1 ks, loptička do vody pre psov
  Loptička Fetch je najzábavnejšia aportovacia hračka pre psov milujúcich vodu! Poskakuje iba po vode.
 • Waboba Lietajúci tanier Wingman UFO

  1×1 ks, lietajúci tanier s LED svetlom
  Nový Wingman UFO má jasne zelené LED svetlo a 3 svetelné režimy pre prémiový let v noci. Lieta nad 40 m.
 • Waboba Lietajúci tanier Flying head

  1×1 ks, lietajúci tanier
  Vždy spolu na jazdu! Až budete pripravení lietať, máte na oblohe zábavnú lietajúcu hlavu. S jedinečným aerodynamickým dizajnom Flying head letí viac ako 40 metrov a neskĺzne z kurzu, aby vás alebo vášho partnera nechal visieť.
 • Waboba Leták Flyer

  1×1 ks, leták pre deti
  Zasiahni ho! Nakopni ho! Capni ho! Leták Flyer je krížencom medzi hacky-Sackom a bedmintonom. Udrite ho rukou, kolenami alebo nohami, alebo sa pozrite na našu sadu rakiet voli a hrajte sa s ním ako by to bol badmintonový košík.
 • Wiener's Circle je šialená spoločenská hra s lietajúcimi párkami v rožku na suchý zips. Pripraviť, mieriť, hádzať! Prvý, kto trafil 6 úst, je W.I.E.N.E.R. Zábava na večierky a stráženie. Vhodné do interiéru aj exteriéru. Zaveste ho kamkoľvek.
 • Waboba Sada lietajúcich tanierov a terču Hitman

  1×1 ks, sada lietajúcich tanierov a terču
  Wingman Hitman od Waboba obsahuje sadu diskových terčov 2 v 1. Zamierte do klietky alebo udrite do terča pre ďalšiu výzvu. Je ľahký, prenosný a zbaliteľný pre viac spôsobov hrania sa kdekoľvek. Navrhnuté výhradne pre silikónové disky Wingman.
 • Waboba Rukavice Voli Rackets set

  1×2 ks, zábavná aktivita pre rodiny s deťmi
  Nasaď si ju na ruku a strieľaj až na mesiac! Voli vám bude sedieť pohodlne ako rukavica ale odpal má ako raketa. Voli Rackets Set obsahuje 2 rukavice a leták Flyer. Snažte sa udržať leták čo najdlhšie vo vzduchu. Môžete sa hrať kdekoľvek! Bavte sa na dvore, na pláži alebo v parku.
 • Waboba Sada hračiek pre psov Woofpack

  1×1 ks, sada hračiek pre psov
  Zarevte HAF a vezmite vášho psíka hrať sa po celý deň! Woofpack obsahuje 3 hračky pre vzduch, zem a vodu. Testovaný a schválený samotnými maznáčikmi. Howl yeah!
 • Waboba Sada pádiel s klzákom Throwback

  1×2 ks, zábavná aktivita pre rodiny s deťmi
  Predstavujeme nostalgiu 90. rokov pre ďalšiu generáciu. Zabudnite na internet a hrajte ako za starých dobrých časov. Waboba Throwback znovu objavuje klasickú hru so suchým zipsom. Namiesto tvrdých plastových a tenisových loptičiek má Throwback klzák na suchý zips Waboba AIRLYFT a mäkké pádla.