BOOS LABS

  (22)
Zoradiť podľa
 • BOOS LABS Tudca Organic

  1×100 cps, výživový doplnok
  Tudca (kyselina tauroursodeoxycholová),je žlčová kyselina, ktorá poskytuje množstvo zdravotných výhod, najmä pre pečeň a žlčník. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je Tudca stále populárnejšia vo svete doplnkov zdravej výživy.
 • KYSELINA HYALURÓNOVÁ + ZINOK - Boos Labs

  1×90 cps, výživový doplnok
  Tento prípravok kombinuje podporu telu vlastnej tvorby kyseliny hyalurónovej vďaka obsahu zinku a externý príjem kyseliny hyalurónovej v kapsulách.
 • BOOS LABS MACA pre ňu

  1×90 cps, výživový doplnok
  Maca je peruánska rastlina pestovaná v horách
 • Yacca organic SOVA vitality

  1×90cps, doplnok výživy
  Zelený jačmeň je jednou z najvýživnejších rastlín, je to ozajstný koncentrát živín: vitamíny, minerály, oxidanty či mastné kyseliny. Rozpustná vláknina v zelenom jačmeni môže pomôcť vyplaviť nadbytočný cholesterol z vášho tela.
 • DIAMOND SMILE Zubná pasta

  1×100 ml, zubná pasta
  Za každým úsmevom sú zuby. Zuby sú veľmi dôležitou súčasťou vášho tela. Ako si udržať zuby po celý život?
 • BROMESLIM - Boos Labs

  1×120 cps, výživový doplnok
  Bromeslim je významný doplnok stravy, ktorý v sebe spája viac výhod ako len pomoc pri procese chudnutia
 • B17 + RESVERATROL - Boos Labs

  1×90 cps, výživový doplnok
  Amygdalín sa najviac vyskytuje v horkých kôstkach mandlí, marhúľ, jabĺk, sliviek či čerešní. Práve táto látka dodáva kôstkam ich horkú chuť.
 • REPAREX Proti šedinám pre ženy

  1×125 ml, prípravok proti šedinám
  5.0
  (1)
  Kozmetický prípravok, ktorý vracia vlasom ich pôvodnú farbu. Obnovená farba vlasov je totožná s pôvodnou farbou vlasov a na rozdiel od klasických farieb je toho dosiahnuté zvnútra. Prechod je postupný a je veľmi pravdepodobné, že si nikto nevšimne, že Reparex používate.
 • HA cream - Boos Labs

  1×50 ml, krém s kyselinou hyalurónovou
  Tento unikátny krém s kyselinou hyalurónovou so saponíny obsahuje kombináciu cenných zložiek na uhasenie smädnej pokožky. Krém je vhodný pre všetky typy pleti, má ľahkú konzistenciu a rýchlo sa vstrebáva.
 • Vegánsky výživový doplnok pre zdravé kĺby, pokožku a vlasy. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k prirodzenej produkcii kyseliny hyalurónovej v organizme.
 • Yacca organic SOVA mobility

  1×90cps, doplnok výživy
  Yacca Organic MOBILITY by Sova obsahuje až 80% saponínov získaných z extraktu rastliny Yucca Schidigera vypestovanej v špeciálnych podmienkach, vyrobené na Slovensku v laboratóriách v Košiciach v nadväznosti na rodinnú tradíciu doktora Sova.
 • REPAREX Proti šedinám na bradu a fúzy

  1×125 ml, na bradu a fúzy
  Kozmetický prípravok napomáha vrátiť šedivým bradám a fúzom ich pôvodnú farbu.
 • Yacca organic SOVA imunity

  1×90cps, doplnok výživy
  Yacca Organic IMUNITY by Sova obsahuje až 80% saponínov získaných z extraktu rastliny Yucca Schidigera vypestovanej v špeciálnych podmienkach, vyrobené na Slovensku, v laboratóriách v Košiciach v nadväznosti na rodinnú tradíciu doktora Sova.
 • BOOS LABS YUCCA Organic

  1×150 cps, výživový doplnok
  V nadväznosti na rodinnú tradíciu vám prinášame nové vylepšené zloženie s bezkonkurenčným obsahom až 80 % extraktu z rastliny Yucca Schidigera pestovanej v špeciálnych podmienkach. Predstavujeme vám slovenský prírodný doplnok výživy vyrobený v našich laboratóriách v Košiciach – YACCA ORGANIC by SOVA. Yucca Schidigera obsahuje saponíny, ktoré majú protizápalové, antioxidačné a antispazmodické účinky, čím napomáhajú znížiť bolesť spojenú s artritídou, znižujú povrchové napätie, hladinu cholesterolu a riziko srdcových ochorení. Saponíny sú prírodné detergenty, ktoré tvoria stabilnú penu, obsahujúcu zložky rozpustné v tukoch aj vo vode. Vzniknutá pena v našom organizme dokáže rozpustiť usadeniny, aby ich naše telo mohlo vylúčiť.
 • BOOS LABS MACA pre neho

  1×90 cps, výživový doplnok
  Maca je peruánska rastlina pestovaná v horách
 • Yacca organic SOVA antioxidant

  1×90cps, doplnok výživy
  Yacca Organic ANTIOXIDANT by Sova obsahuje až 80% saponínov získaných z extraktu rastliny Yucca Schidigera vypestovanej v špeciálnych podmienkach, vyrobené na Slovensku v laboratóriách v Košiciach v nadväznosti na rodinnú tradíciu doktora Sova.
 • Yacca organic SOVA B17

  1×90cps, doplnok výživy
  Yacca organic SOVA B17 obsahuje extrakt z rastliny Yucca Schidigera vypestovanej v špeciálnych podmienkach, obohatené zloženie o amygdalín a resveratrol predstavuje účinnú kombináciu očisty organizmu vďaka saponínom a vitamínom.
 • Yacca organic SOVA detox

  1×90cps, doplnok výživy
  Yacca Organic Detox by Sova je saponínový doplnok výživy, ktorý je navyše obohatený o Pestrec Mariánsky.
 • REPAREX Šampón proti lupinám

  1×200 ml, šampón proti lupinám
  Starostlivosť o vlasy od korienkov až po končeky. Obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok, ktoré pomáhajú redukovať lupiny.
 • REPAREX Proti šedinám pre mužov

  1×125 ml, prípravok proti šedinám
  4.3
  (3)
  Kozmetický prípravok napomáha vrátiť šedivým vlasom ich pôvodnú farbu. Obnovená farba vlasov je totožná s pôvodnou farbou vlasov a na rozdiel od klasických farieb je toho dosiahnuté zvnútra. Prechod je postupný a je veľmi pravdepodobné, že si nikto nevšimne, že Reparex používate.
 • Je zlatá, okrovo-zelenkastá masť vyrobená výlučne z anorganických látok, čo zaručuje, že neovplyvňuje životne dôležité biologické procesy v pokožke; nedráždi ju a neobsahuje žiadne alergény ani kovy.
 • Yacca organic SOVA

  1×90cps, doplnok výživy
  V nadväznosti na rodinnú tradíciu vám prinášame nové vylepšené zloženie s bezkonkurenčným obsahom až 80 % extraktu z rastliny Yucca Schidigera pestovanej v špeciálnych podmienkach.