REPAREX Šampón proti lupinám

1×200 ml, šampón proti lupinám

Značka: BOOS LABS

Starostlivosť o vlasy od korienkov až po končeky. Obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok, ktoré pomáhajú redukovať lupiny.

8,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: REPAREX Šampón proti lupinám 1×200 ml, šampón proti lupinám

X54516 ADC

Hlavný popis produktu

Starostlivosť o vlasy od korienkov až po končeky. Obsahuje jedinečnú kombináciu účinných látok, ktoré pomáhajú redukovať lupiny.

MSM (metylsulfonylmetán) je zdrojom biologicky dostupnej síry, zlepšuje stav vlasovej pokožky a vlasov, pomáha pri odstraňovaní lupín.

Olivový olej je bohatý na vitamíny A, B, D a E, čo sú vitamíny, ktoré dokážu pri vonkajšom použití stimulovať vlasové korienky.

Kokosový olej je výnimočný tým, že dokáže preniknúť do vlasov a vyživuje ich smerom zvnútra von.

Keratín je stavebným proteínom, posilňuje vlasy, zlepšuje ich štruktúru, pomáha odolávať vonkajším vplyvom a strate vlhkosti, vypĺňa trhliny vo vlasovom vlákne, aby bol vlas poddajnejší, lesklejší a ľahšie sa upravoval.

Kofeín má schopnosť preniknúť cez pokožku hlavy až k vlasovému folikulu, stimulovať jeho činnosť a tým predlžuje jeho životnosť. Týmto zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov.

Saponíny z rastliny Yucca schidigera majú čistiace schopnosti a pomáhajú odstraňovať nečistoty z vlasov a vlasovej pokožky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.