Alpa

Zoradiť podľa
1×120 g, vlasová voda
5.0
(1)
Popri značnom množstve kyselín obsahuje výťažok zo žihľavy aj chlorofyl, vitamíny a minerálne látky, ktoré pôsobia proti vypadávaniu vlasov a podporujú ich rast. Tieto látky tiež napomáhajú regenerácii vlasov a vlasovej pokožky.
1×250 ml, masážny
Balzam obsahuje celý rad bylinných silíc a extraktov.
1×40 g, masážny krém
Dodáva pokožke hebkosť a vláčnosť. Masaážny krém je zdrojom vitamínov E a B.
1×40 g, bylinný masážny
Bylinný masážny krém s extraktom vyrobeného z gaštanov.
1×430 ml, vlasový šampón bylinný
Šampón s brezovým extraktom ošetruje mastné vlasy.
1×430 ks, bylinný
Šampón s harmančekovým výťažkom je vhodný na regeneráciu a upokojenie vlasovej pokožky.
1×120 ml, z byliniek
Vlasová lopúchová voda, pomáha pri regenerácii vlasov a vlasovej pokožky, pôsobí proti vypadávaniu vlasov, znižuje tvorbu lupín.
1×150 g, prášok s bieliacimi účinkami
Prípravok obsahuje enzymatické prísady, ktoré spoľahlivo odstránia zvyšky potravy. Ďalšou zložkou je bielidlo pre dobrý vzhľad umelého chrupu.
1×1 l, liehový bylinkový roztok
5.0
(5)
Alpa francovka je osvedčený domáci prostriedok vhodný pri kĺbových a svalových bolestiach, k dezinfekcii oderov, pri chrípke či nachladení, na masáže alebo pri bolestiach hlavy.
1×160 ml, liehový bylinkový roztok
Vyššia koncentrácia mentolu zvyšuje chladivý efekt. Má aromatickú, výrazne živicovú vôňu. Má antiseptické a dezinfekčné účinky, zmierňuje bolesť pri svalovom a kĺbovom reumatizme, odstraňujú únavu po telesnej záťaži.
1×60 ml, liehový bylinkový roztok
Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Má aromatickú, výrazne živicovú vôňu.
1×75 ml, rehabilitačný krém
Krém na lokálne použitie.
1×60 ml, liehový bylinkový roztok
Zmierňuje bolesti a podporuje regeneráciu tkanín. Extrakt z kostihojového koreňa obsahuje hlavne slizové látky, alantoín, triesloviny a alkaloidy.
1×1 l, liehový bylinkový roztok
Obsahuje viac mentolu oproti ALPA francovke, čo zvyšuje chladivý efekt. Má aromatickú, výrazne živicovú vôňu. Má antiseptické a dezinfekčné účinky, zmierňuje bolesť pri svalovom a kĺbovom reumatizme, odstraňujú únavu po telesnej záťaži.
1×100 ml, bylinný gél
Bylinný masážny gél. Prináša úľavu po fyzickej námahe.
1×40 g, bylinný masážny
Bylinný masážny krém, skvelý doplnok osvedčenej francovky ALPA.
1×150 ml, masážny s konopným olejom
Masážny balzam.
1×250 ml, univerzálny gél
Bylinný gél.
1×100 g, so sírou
Mierni svrbenie, podporuje odlučovanie chorobne zmenenej pokožky. Podnecuje vytváranie novej vrstvy.
1×40 g, krém
Bylinný masážny krém.
1×160 ml, liehový bylinný roztok
Bylinný roztok s obsahom konopy siatej.
1×100 ml, masážna emulzia
Obohacuje existujúci rad francovkových masážnych krémov. Emulzia blahodarne pôsobia na pomliaždeniny, kĺbové zápaly, upokojujú únavu presilených svalov a zlepšuje krvný obeh.
1×60 ml, liehový bylinkový roztok
Alpa francovka je osvedčený domáci prostriedok vhodný pri kĺbových a svalových bolestiach, k dezinfekcii oderov, pri chrípke či nachladení, na masáže alebo pri bolestiach hlavy.
1×210 ml, relax - po výkone
Emulzia využijete na masáž pre uvoľnenie svalov a kĺbov.

ALPA je tradičná česká značka s viac než 100-ročnou tradíciou. Okrem známych liehových bylinkových roztokov - francoviek, ponúka tiež rad masážnych gélov, krémov a emulzií, repelentné prípravky a mnoho ďalších kozmetických prípravkov. Liehové bylinné roztoky pomáhajú odstraňovať bolesti pri reume kĺbov a svalov a zmierňujú celkovú únavu po mimoriadnej záťaži organizmu, športových výkonoch a telesnej námahe.

\ \

Základom receptúry francovky je alkoholický roztok éterických olejov, silíc, vonných látok bylín a prírodného mentolu. Francovka ALPA predstavuje ich optimálnu kombináciu, ktorá je výsledkom starostlivej a citlivej práce autorov našej jedinečnej receptúry. Práve táto pozornosť, ktorá je v priebehu celého procesu výroby venovaná vysokej kvalite, dáva našej francovke vlastnosti umožňujúce osloviť aj dnešného náročného spotrebiteľa. Ide predovšetkým o dezinfekčné a antiseptické účinky, príjemný chladivý efekt, podporu zdravého prekrvenia pokožky atď. Francovka ALPA je určená prevažne na vonkajšie použitie, na vtieranie do pokožky, na masáže, ako prísada do kúpeľov ako celkovým, tak aj do kúpeľov nôh, ako obklad aj ako kloktadlo alebo mierny dezinfekčný prostriedok.

\