Theraflu

  (7)
Theraflu
Zoradiť podľa
 • Theraflu FORTE chrípka a kašeľ

  1x10 ks, horúci nápoj s 1000mg paracetomolu
  Theraflu Forte chrípka a kašeľ horúci nápoj s obsahom paracetamolu(1000mg) na uľavu od bolesti a horúčky. Pomáha takžiež zmierniť produktívny kašeľ.
 • TheraTuss ProNatural sirup

  1x128 g, prírodný sirup na suchý a vlhký kašeľ
  TheraTuss ProNatural 100% prírodný sirup pri suchom a vlhkom kašli. Je to zmes 3 bylín a medu. Je vhodný pre dospelých aj deti 1+.
 • Theraflu Prechladnutie a Chrípka

  1x14 ks, horúci nápoj pri chípke a prechladnutí
  Theraflu Prechladnutie a Chrípka horúci nápoj pri chrípke a prechladnutí so 4 účinnými látkami. Obsahuje paracetamol.
 • TheraTuss Natural pastilky

  1x16 tbl, pastilky na podráždené hrdlo
  5.0
  (1)
  TheraTuss Natural pastilky na podráždené a suché hrdlo s obsahom 5 bylín(rumanček, mäta, ibištek, šalvia a tymián) a vitamínom C.
 • Anti-vírusový sprej na rúško alebo respirátor. Účinná ochrana rúška a FFP2 respirátoru pred vírusmi po dobu až 12 hodín.
 • Theraflu prechladnutie a chrípka

  1×10 ks, horúci nápoj
  Liek vo forme prášku. Obsahuje paracetamol, fenylefrín, vitamín C. Pomáha znižovať teplotu, tlmiť bolesť hlavy, uvoľniť upchatý nos, posilniť imunitu. Príchuť citrónu.
 • Mascara pre plnšie, hustejšie riasy.
  Theraflu horúci nápoj efektívne odstraňuje väčšinu príznakov chrípky a prechladnutia, vďaka unikátnej kombinácii štyroch účinných látok. Paracetamol znižuje teplotu a tlmí bolesť. Fenylefrín znižuje opuch nosovej sliznice a uvoľňuje tak upchatý nos. Feniramin pôsobí proti prejavom nádchy, slzeniu očí a zmierňuje dráždenie na kýchanie. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu najmä pri horúčkovitých stavoch. Navyše Theraflu nielenže príjemne chutí, ale zároveň prehreje a hydratuje vyčerpaný organizmus.