Theraflu
(7)
-
Theraflu FORTE chrípka a kašeľ
1x10 ks, horúci nápoj s 1000mg paracetomoluTheraflu Forte chrípka a kašeľ horúci nápoj s obsahom paracetamolu(1000mg) na uľavu od bolesti a horúčky. Pomáha takžiež zmierniť produktívny kašeľ. -
TheraTuss ProNatural sirup
1x128 g, prírodný sirup na suchý a vlhký kašeľTheraTuss ProNatural 100% prírodný sirup pri suchom a vlhkom kašli. Je to zmes 3 bylín a medu. Je vhodný pre dospelých aj deti 1+. -
Theraflu Prechladnutie a Chrípka
1x14 ks, horúci nápoj pri chípke a prechladnutíTheraflu Prechladnutie a Chrípka horúci nápoj pri chrípke a prechladnutí so 4 účinnými látkami. Obsahuje paracetamol. -
TheraTuss Natural pastilky
1x16 tbl, pastilky na podráždené hrdlo5.0(1)TheraTuss Natural pastilky na podráždené a suché hrdlo s obsahom 5 bylín(rumanček, mäta, ibištek, šalvia a tymián) a vitamínom C. -
THERASPRAY ANTI-VÍRUSOVÝ SPREJ NA RÚŠKA
1×100 ml, sprejAnti-vírusový sprej na rúško alebo respirátor. Účinná ochrana rúška a FFP2 respirátoru pred vírusmi po dobu až 12 hodín. -
Theraflu prechladnutie a chrípka
1×10 ks, horúci nápojLiek vo forme prášku. Obsahuje paracetamol, fenylefrín, vitamín C. Pomáha znižovať teplotu, tlmiť bolesť hlavy, uvoľniť upchatý nos, posilniť imunitu. Príchuť citrónu. -
PHARMATHEISS MASCARA med ULTRA Boost
1×10 ml, čiernaMascara pre plnšie, hustejšie riasy.
Theraflu horúci nápoj efektívne odstraňuje väčšinu príznakov chrípky a prechladnutia, vďaka unikátnej kombinácii štyroch účinných látok. Paracetamol znižuje teplotu a tlmí bolesť. Fenylefrín znižuje opuch nosovej sliznice a uvoľňuje tak upchatý nos. Feniramin pôsobí proti prejavom nádchy, slzeniu očí a zmierňuje dráždenie na kýchanie. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu a pokrýva zvýšenú potrebu tohto vitamínu najmä pri horúčkovitých stavoch. Navyše Theraflu nielenže príjemne chutí, ale zároveň prehreje a hydratuje vyčerpaný organizmus.