Theraflu FORTE chrípka a kašeľ

1x10 ks, horúci nápoj s 1000mg paracetomolu

Značka: THERAFLU

Theraflu Forte chrípka a kašeľ horúci nápoj s obsahom paracetamolu(1000mg) na uľavu od bolesti a horúčky. Pomáha takžiež zmierniť produktívny kašeľ.

14,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Theraflu FORTE chrípka a kašeľ 1x10 ks, horúci nápoj s 1000mg paracetomolu

8951B ADC

THERAFLU - SILA LIEKU V HORÚCOM NÁPOJI

Theraflu Chrípka a kašeľ je sila, ktorá vás postaví na nohy pri príznakoch prechladnutia, chrípky a kašľa. Rozumieme výzvam, ktorým čelíte počas prechladnutia a chrípky, preto sme vytvorili všestranný liek, ktorý vás zbaví nepríjemných pocitov pri chrípke, prechladnutí a kašľa a vy sa tak budete môcť venovať činnostiam na ktorých vám záleží. Theraflu je liek na prípravu horúceho nápoja. 

Začnite sa liečiť včas, aby ste sa rýchlejšie cítili lepšie.

PREČO PRÁVE THERAFLU FORTE?

Účinná úľava:

Theraflu Forte ponúka účinnú úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky ako je horúčka, zimnica, vlhký produktívny kašeľ, mierna až stredne silná bolesť
a upchatý nos.

Maximálna sila paracetamolu: 1000 mg paracetamolu pre účinnú úľavu od príznakov prechladnutia, chrípky a kašľa.

Rýchly účinok: Theraflu Forte je pripravené účinkovať už od 10 minút.¹

Efektívne zloženie: Produkt je navrhnutý tak, aby v jednej dávke uľavil od viacero príznakov, čo zjednodušuje používateľom boj s chrípkou a kašľom.  

Kombinácia 3 liečiv: Paracetamol účinkuje proti bolesti a znižuje horúčku , fenylefríniumchlorid je dekongestant (liek na odpuchnutie nosovej sliznice). Uvoľňuje upchatý nos a tak pomáha v boji proti nádche, guajfenezín je liek, ktorý uvoľňuje hlien a prináša úľavu pri vlhkom, produktívnom kašli.

Horúci nápoj: Theraflu Forte horúci nápoj zabezpečuje komfort pri užívaní lieku. Je navrhnutý pre tých, ktorý majú problém s prehĺtaním tabliet alebo kapsúl. Navyše vás zahreje a pomáha udržiavať príjem tekutín.²

Skvelá príchuť: Úľava od prechladnutia a chrípka už nemusí byť vždy sprevádzaná nepríjemnou príchuťou. Theraflu Forte horúci nápoj má preto osviežujúcu citrónovú príchuť v každom dúšku.

¹ Založené na absorpcii paracetamolu bez hodnotenia klinickej účinnosti.

² Založené na príprave perorálneho roztoku

Dôveryhodná značka: Theraflu je dobre známou a dôveryhodnou značkou s dlhoročnou históriou poskytovania účinných liekov proti prechladnutiu a chrípke.

Ako sa používa?

Obsah 1 vrecka sa rozpustí v pohári horúcej, nie však vriacej vody (približne v 250 ml vody). Môže sa začať piť, keď sa roztok ochladí na prijateľnú teplotu.

Dávkovanie:

Vždy užívajte tento liek presne tak, ako je to uvedené v tejto písomnej informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo lekárnik. Ak si nie ste niečím istí, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.

Odporúčaná dávka:

Dospelí, starší pacienti a dospievajúci starší ako 16 rokov, ktorí vážia 50 kg a viac:

Jedno vrecko každých 4 až 6 hodín, podľa potreby.

Neužívajte viac ako 3 vrecká (3 dávky) počas 24 hodín (zodpovedá 3 000 mg paracetamolu; 36,6 mg fenylefrínium-chloridu a 600 mg guajfenezínu).

Vždy nechajte odstup medzi jednotlivými dávkami najmenej 4 hodiny. Užívajte najnižšiu účinnú dávku potrebnú na zlepšenie príznakov ochorenia čo najkratšiu dobu.

Neužívajte dlhšie ako 3 dni. Ak po 3 dňoch problémy pretrvávajú alebo sa zhoršia alebo je kašeľ sprevádzaný vysokou horúčkou, kožnou vyrážkou alebo pretrvávajúcou bolesťou hlavy, poraďte sa s lekárom.

Theraflu Forte chrípka a kašeľ horúci nápoj sa nemá používať u dospelých, starších pacientov a dospievajúcich starších ako 16 rokov s telesnou hmotnosťou nižšou ako 50 kg.

Neprekračujte stanovenú dávku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.