Theraflu Prechladnutie a Chrípka

1x14 ks, horúci nápoj pri chípke a prechladnutí

Značka: THERAFLU

Theraflu Prechladnutie a Chrípka horúci nápoj pri chrípke a prechladnutí so 4 účinnými látkami. Obsahuje paracetamol.

10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Theraflu Prechladnutie a Chrípka 1x14 ks, horúci nápoj pri chípke a prechladnutí

7737D ADC

THERAFLU - SILA LIEKU V HORÚCOM NÁPOJI

Theraflu prechladnutie a chrípka je sila, ktorá vás postaví na nohy pri prvých príznakoch prechladnutia a chrípky. Rozumieme výzvam, ktorým čelíte počas prechladnutia a chrípky, preto sme vytvorili všestranný liek, ktorý vás zbaví nepríjemných pocitov pri chrípke a prechladnutí, a vy sa tak budete môcť venovať činnostiam na ktorých vám záleží. Theraflu je liek na prípravu horúceho nápoja.

Začnite sa liečiť včas, aby ste sa rýchlejšie cítili lepšie.

PREČO PRÁVE THERAFLU?

Účinná úľava:

Theraflu ponúka účinnú úľavu od bežných príznakov prechladnutia a chrípky ako je horúčka, zimnica sprevádzajúca horúčku, bolesti tela, upchatý nos a prínosové dutiny, výtok z nosa a kýchanie.

Rýchly účinok:

Theraflu je pripravené začať pôsobiť už o 10 minút.¹ Theraflu je vo forme horúceho nápoja, čo napomáha rýchlejšiemu vstrebaniu účinnej látky.

Efektívne zloženie:

Produkt je navrhnutý tak, aby v jednej dávke uľavil od viacero príznakov, čo zjednodušuje používateľom boj s prechladnutím a chrípkou.

Kombinácia 4 liečiv:

Paracetamol účinkuje proti bolesti a znižuje horúčku , fenylefríniumchlorid je dekongestant (liek na odpuchnutie nosovej sliznice). Uvoľňuje upchatý nos a tak pomáha v boji proti nádche, feniramínium je antihistaminikum a napomáha zmierniť príznaky alergie(napr. tečenie z nosa) kyselinu askorbovú (vitamín C) pomáha pokryť zvýšenú potrebu tohto vitamínu pri horúčke a chrípke.

Horúci nápoj:

Theraflu horúci nápoj zabezpečuje komfort pri užívaní lieku. Je navrhnutý pre tých, ktorý majú problém s prehĺtaním tabliet alebo kapsúl. Navyše vás zahreje a pomáha udržiavať príjem tekutín.²

Skvelá príchuť:

Úľava od prechladnutia a chrípka už nemusí byť vždy sprevádzaná nepríjemnou príchuťou. Theraflu horúci nápoj má preto osviežujúcu citrónovú príchuť v každom dúšku.

¹ Založené na absorpcii paracetamolu bez hodnotenia klinickej účinnosti.

² založené na príprave perorálneho roztoku

Dôveryhodná značka:

Theraflu je dobre známou a dôveryhodnou značkou s dlhoročnou históriou poskytovania účinných liekov proti prechladnutiu a chrípke. Theraflu Prechladnutie a Chrípka je najpredávanejším multisymptomatickým liekom na Slovensku.

Ako sa používa?

Obsah 1 vrecka sa rozpustí v pohári horúcej, nie však vriacej vody (približne v 250 ml vody). Môže sa začať piť, keď sa roztok ochladí na prijateľnú teplotu.

Dávkovanie

Vždy užívajte tento liek presne tak, ako je to uvedené v tejto písomnej informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo lekárnik. Ak si nie ste niečím istí, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika.

Odporúčaná dávka pre dospelých a dospievajúcich starších ako 12 rokov je jedno vrecko každých 4 – 6 hodín podľa potreby. Maximálna dávka sú 3 až 4 vrecká v priebehu 24 hodín.

Neprekračujte odporúčanú dávku.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.