Ozonidy

  (14)
Zoradiť podľa
 • Ozonidy ACNOZOIL krém na akné

  1×40 ml, krém na akné
  Unikátny krém na báze ozónu s aktívnymi "Ozonidmi". ACNOZOIL krém je určený na prevenciu a liečbu akné a dermatologických ochorení charakterizovaných zápalom, podráždením, erytémom, xerózou, svrbením, odlupovaním, infekciou, zmenou flóry a kožnej bariéry, ako je dermatitída, dermatóza, psoriáza.
 • Ozonidy NEUROFISIODOL emulgél na periferné neuropatie a neuralgie

  1×100 ml, liečba periférnych neuropatií a neuralgií
  Emulgel s aktívnymi "ozonidmi" s patentovanou zložkou OZOILE. Pre lokálne použitie pri liečbe periférnych neuropatií a neuralgií. Rýchlo znižuje pocit bolesti, brnenie, mravčenie a svrbenie.
 • Ozonidy OTORIG nosový sprej

  1×20 ml, nosový sprej
  Nosový sprej s obsahom aktívnych ozonidov a patentovanej zložky OzoilE®. Je určený na prevenciu a podporu liečby akútnych i chronických afekcií nosohltanu, pri zápale, podráždení, opuchu, svrbení, pálení, nadmernej tvorbe hlienu.
 • Veľmi rýchle hojí hemoroidy, zápaly sliznice konečníka, análne fisúry a proktokolitídy. Účinne znižuje zápal, svrbenie, pálenie, začervenanie a opuch.
 • Ozonidy DERMOZOIL krém na dermatitídu

  1×100 ml, krém na dermatitídu
  Unikátny krém na báze ozónu s aktívnymi "Ozonidmi" a OZOILE.
 • Ozonidy PSOZOIL krém na psoriázu

  1×100 ml, krém na psoriázu
  Unikátny krém na báze ozónu s aktívnymi "Ozonidmi" a OZOILE. Na prevenciu a liečbu psoriázy a dermatologickej patológie charakterizovanej zápalom, podráždením, erytémom, xerózou, svrbením, odlupovaním, infekciou