OTORIG Ušné Kvapky 10ml

1×10 ml

Značka: OZONIDY

Pre starostlivosť a prevenciu o vonkajší zvukovod.

11,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: OTORIG Ušné Kvapky 10ml 1×10 ml

X58768 ADC

Hlavný popis produktu

Unikátne 100% prírodné ušné kvapky s aktívnymi "Ozonidmi". Pre starostlivosť a prevenciu o vonkajší zvukovod. Výrazne uľavujú od bolesti a zápalu kože zvukovodu. Uvoľňujú prebytočný ušný maz. INDIKÁCIE: Vonkajšie ucho- zvukovod: Akútny a chronický zápal zvukovodu, otomykóza, zápal blanky bubienka (bulózne hemoragická myringitida), ekzém, keratóza. Na zmäkčenie a ľahšie uvoľnenie ušného mazu. Na ochranu kože zvukovodu a zníženie svrbenia pri nedostatočnej tvorbe ušného mazu. Na upokojenie a prevenciu zápalu v dôsledku používania slúchadiel alebo zvukovodových chráničov sluchu. Vhodný pre deti, dospelých a staršie osoby.

OTORIG je účinná prírodná alternatíva k rôznym lokálnym antimikrobiálnym a protizápalovým liekom a prípravkom. OTORIG pôsobí na fyzikálnom a fyziologickom princípe, neobsahuje žiadne chemické liečivo. OTORIG obsahuje patentovanú zložku OzoilE® s aktívnymi Ozonidmi, ktorá je unikátnou kombináciou lokálneho ozónu a vysoko kvalitného olivového oleja. Vhodný pre deti, dospelých a staršie osoby. 100% PRÍRODNÉ

ZLOŽENIE: OzoilE® (patentovaná zložka - stabilné Ozonidy s vitamín E acetátom). Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (Tea Tree Oil) - pôsobí proti plesniam. Zvyšuje protizápalový efekt bio-peroxidov. Mentol - má analgetický a uľavujúca účinok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.