Blendea

  (28)
Zoradiť podľa
 • BLENDEA POWER GINSENG 60CPS

  1×60 cps, výživový doplnok
  Ženšen sa v tradičnej medicíne používa už viac ako 5000 rokov. V čínskej medicíne je známy ako koreň života. Je to jeden z najznámejších adaptogénov vôbec. Medzi jeho hlavné výhody patrí posilnenie imunity, zlepšenie pamäte a celkovo všetkých kognitívnych funkcií.
 • Ľubovník bodkovaný vďaka svojmu pozitívnemu účinku na nervový a mentálny systém pomáha obnoviť emocionálnu rovnováhu a zmierniť stres. Ľubovník bodkovaný, jedna z najstarších liečivých rastlín, obsahuje látku hypericín, ktorá pomáha potláčať poruchy spánku. Okrem iného má priaznivé účinky aj na tráviaci, pečeňový, žlčníkový, močový a dýchací systém.
 • Liečivý zázvor vo svojej najsilnejšej forme. Zázvor, známy svojimi protizápalovými účinkami, je silným pomocníkom pri posilňovaní imunity. Jeho antioxidačné vlastnosti pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu.
 • Sedem funkčných húb v najvyššej organickej kvalite - eishi, čaga, maitake, shiitake, hericium, cordyceps a tremella. Zmes funkčných húb prirodzene podporuje imunitu a odolnosť. Majú priaznivý vplyv na obehový systém a udržiavajú štandardnú hladinu cholesterolu.
 • Camu Camu z Amazónie je strom, ktorého plody sú najbohatším prírodným zdrojom vitamínu C. Obsah vitamínu C je 60-krát vyšší ako napríklad v pomarančoch. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a udržiava silný imunitný systém.
 • BLENDEA BIO MORINGA

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok obsahuje 100% čistej Moringy olejodarnej v kapsulách, ktorý pomáha udržať normálnu hladinu glukózy v krvi.
 • BLENDEA BIO ASHWAGANDHA

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s ashwagandhou, ktorý prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho a reprodukčného systému, k relaxácii a pokojnému spánku.
 • BLENDEA BIO CHLORELLA

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s chlorellou, ktorý má priaznivé účinky pri detoxikácii tela a podporuje prirodzenú obranyschopnosť.
 • BLENDEA BIO KURKUMA+ PIPPERIN

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s kurkumou a extraktom z čierneho korenia, ktorý prispieva k normálnemu tráveniu ak normálnemu stavu kĺbov.
 • Brusnice boli liekom našich babičiek a prababičiek na problémy s močovými cestami. Brusnice vďaka proantokyanidínom pomáhajú normálnej funkcii močového systému. Okrem iného sú aj silným antioxidantom, a tak chránia bunky pred oxidačným stresom.
 • Pestrec mariánsky spolu s rakytníkom udržiava zdravé trávenie a čistí organizmus. Pestrec mariánsky prispieva k normálnej funkcii pečene. Pôsobí tiež ako antioxidant a má detoxikačné účinky. Rakytník rešetliakový obsahuje veľké množstvo vitamínu C, údajne až 200-krát viac ako citrón.
 • BLENDEA GOTU KOLA 90CPS

  1×90 cps, výživový doplnok
  Pupočník ázijský alebo Gotu kola sa používa už tisíce rokov nielen v ajurvéde, ale aj v čínskej a dokonca aj v africkej medicíne. Gotu kola prospieva kardiovaskulárnemu systému, uvoľňuje ťažké nohy, udržiava normálne trávenie a prispieva k stabilnému duševnému zdraviu. Ak vás trápia ťažké nohy alebo kŕčové žily, táto bylina bude pre vás tým najlepším pomocníkom.
 • BLENDEA SUPERGREENS

  1×90 cps, zmes superpotravín
  Výživový doplnok je kombináciou chlorelly, spiruliny, zeleného jačmeňa a mladej pšenice v kapsulách v BIO kvalite.
 • BLENDEA BIO REISHI

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s hubou reishi, ktorý blahodárne pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť.
 • BLENDEA BIO MACA 4 ROOT MIX

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s mixom 4 druhov macy, ktorý priaznivo pôsobí na plodnosť, vytrvalosť a vitalitu.
 • BLENDEA BIO BRAHMI

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s bylinou brahmi v BIO kvalite, ktorá priaznivo pôsobí na pamäť aj koncentráciu.
 • Komplexný doplnok stravy určený predovšetkým pre ženy. Zmes superpotravín - maca, ženšen, ančovička, horčík, diatomit, zinok, korenie, vitamíny skupiny N, vitamín D, priaznivo podporuje predmenštruačný, menštruačný a menopauzálny komfort, prispieva k normálnej plodnosti a psychickej činnosti. Vďaka zinku udržiava zdravé vlasy, nechty a pokožku.
 • BLENDEA BIO TULSI ORGANIC 60CPS

  1×60 cps, výživový doplnok
  Posvätná bazalka Tulsi má dlhú tradíciu, Indovia o nej písali v najstarších zachovaných spisoch a okrem iného sa hojne využíva aj v ajurvéde. Nie nadarmo sa mu hovorí "elixír života". Bazalka pôsobí ako adaptogén a je veľmi účinná, keď potrebujete podporiť svoje telo v boji proti stresu, a je tiež silným antioxidantom a pozitívne prispieva k obranyschopnosti organizmu.
 • BLENDEA BIO MATCHA ORGANIC 90CPS

  1×90 cps, výživový doplnok
  Matcha jemný prášok z celých mletých listov zeleného čaju je zdravým a účinným zdrojom kofeínu. Je tiež silným antioxidantom, ktorý chráni bunky pred poškodením vedúcim k chronickým ochoreniam. Okrem iného má aj veľmi priaznivé účinky na kongitívne funkcie, koncentráciu a udržiava normálnu hladinu glukózy.
 • BLENDEA OMEGA 3

  1×60 cps, doplnok výživy
  Výživový doplnok obsahuje omega 3 mastné kyseliny získané z morských rias a je vhodný aj pre vegánov.
 • BLENDEA VITAMIN D3

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s vitamínom D3, ktorý prispieva k normálnemu stavu kostí, vstrebávaniu vápnika a je vhodný aj pre vegánov.
 • Posvätná bazalka Tulsi má dlhú tradíciu, Indovia o nej písali v najstarších zachovaných spisoch a okrem iného sa hojne využíva aj v ajurvéde. Nie nadarmo sa mu hovorí "elixír života". Bazalka pôsobí ako adaptogén a je veľmi účinná, keď potrebujete podporiť svoje telo v boji proti stresu, a je tiež silným antioxidantom a pozitívne prispieva k obranyschopnosti organizmu.
 • Brusnice boli liekom našich babičiek a prababičiek na problémy s močovými cestami. Brusnice vďaka proantokyanidínom pomáhajú normálnej funkcii močového systému. Okrem iného sú aj silným antioxidantom, a tak chránia bunky pred oxidačným stresom.
 • Matcha jemný prášok z celých mletých listov zeleného čaju je zdravým a účinným zdrojom kofeínu. Je tiež silným antioxidantom, ktorý chráni bunky pred poškodením vedúcim k chronickým ochoreniam. Okrem iného má aj veľmi priaznivé účinky na kongitívne funkcie, koncentráciu a udržiava normálnu hladinu glukózy.