BLENDEA PESTREC MARIANSKY+RAKYTNIK RESETLIA 60CPS

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: BLENDEA

Pestrec mariánsky spolu s rakytníkom udržiava zdravé trávenie a čistí organizmus. Pestrec mariánsky prispieva k normálnej funkcii pečene. Pôsobí tiež ako antioxidant a má detoxikačné účinky. Rakytník rešetliakový obsahuje veľké množstvo vitamínu C, údajne až 200-krát viac ako citrón.

13,69
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BLENDEA PESTREC MARIANSKY+RAKYTNIK RESETLIA 60CPS 1×60 cps, výživový doplnok

X99793

Hlavný popis produktu

Pestrec mariánsky alebo Bodliak strieborný
Pestrec sa na Slovensku vyskytuje bežne. Iste ho poznáte ako bodliak. Má sýtofialový kvet a obvykle jeho existencii nevenujeme veľkú pozornosť. To je však škoda. Pestrec mariánsky (Silybum marianum) má totiž na ľudské telo veľmi priaznivé účinky. Podporuje zdravú funkciu pečene, prispieva k normálnemu tráveniu, umožňuje jednoduchšie prečistenie a v neposlednom rade tiež pôsobí ako antioxidant a udržuje normálnu činnosť srdca.

Rakytník rešetliakový
Rakytník rešetliakový je ako chuťovo tak vďaka účinkom veľmi cenenou rastlinou. Je to ker, ktorý si môžete pokojne vysadiť v záhradke. V našom podnebí sa vyskytuje bežne. Jeho plody sú sýto oranžové bobuľky oplývajúce veľmi kyslou chuťou. Vyrábajú sa z nich sirupy, marmelády, pridávajú sa do rôznych pokrmov a tiež sa využívajú ako doplnky stravy. Rakytník totiž obsahuje až 200x viac vitamínu C ako citrón, prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému, tráveniu, udržuje zdravý vzhľad pokožky a prirodzenú obranyschopnosť.

UŽÍVANIE: Užívajte denne 1 kapsulu. Zapite dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Skladujte uzavreté v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 15-25 °C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

ZLOŽENIE: Pestrec mariánsky (Silybum marianum) extrakt (80 % silymarín), Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides) extrakt 10:1, kapsula (HPMC)


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.