Detoxikácia pečene

  (18)
Zoradiť podľa
 • Dr. Max Silymarin Premium

  1×30 cps, výživový doplnok
  4.9
  (12)
  Cholín prispieva k normálnej funkcii pečene a k správnemu metabolizmu tukov a homocysteínu.
 • Dr. Max Silymarin Complex

  1×30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom kombinácie cholínu, extraktu z plodov pestreca mariánskeho štandardizovaného na silymarín, inozitolu, niacínu (vitamínu B3), vitamínu E, kyseliny pantoténovej (vitamínu B5) a vitamínov B1, B2 a B6.
 • GENERICA Silymarin 140

  1×90 cps, výživový doplnok
  Silymarín prispieva k ochrane buniek a tkanív pred oxidačným poškodením, podporuje zdravie a detoxikáciu pečene a čistí organizmus.
 • JAMIESON SILYBUM MARIANUM - PESTREC MARIÁNSKY

  1×60+30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s rastlinným výťažkom. Pestrec mariánsky obsahuje flavonoidy, pomáha udržiavať správnu hladinu sacharidov, podporuje detoxikáciu organizmu pomocou pečene a zvyšuje jeho odolnosť voči faktorom okolitého prostredia.
 • Zdravý svet Liver booster na pečeň

  1×250 ml, doplnok výživy
  Lpozomálny liver booster obsahuje ALTILIX™, ktorého základom sú listy artyčoky. Tie sa používajú v bylinkárstve na detoxikáciu tela, pečene a pri vysokom cholesterole. Majú aj silnú hepatoprotektívnu a cholereticko-cholagogovú aktivitu.
 • Liverax 60 cps. – pečeň

  1×60 cps, výživový doplnok
  Unikátna kombinácia prírodných látok, ktoré podporujú funkciu a zdravie pečene. Základom je extrakt z pestreca mariánskeho v najsilnejšej koncentrácii. Extrakt obsahuje 80 % silymarinu, ktorý sa považuje za hlavnú biologicky aktívnu látku.
 • MedPharma YUCCA 500MG

  1×67 tbl, yucca
  Doplnok výživy s výťažkom zo stále zelenej rastliny. Priaznivo vplýva na funkciu pečene, tráviaceho systému a močových ciest. Vhodný aj pre tehotné ženy.
 • D-LAB Detox Foie - detoxikácia pečene

  1×56 cps, výživový doplnok
  Detoxikácia pečene
 • L-glutathione tvorí jednu z hlavných obranných línií tela. Účinky L-glutathiónu sú spojené s potlačením činnosti tzv. voľných radikálov. V našom výrobku je použitý redukovaný Glutathion. L-glutathione vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Imunitu - Silnú detoxikáciu - Detoxikáciu pečene - Ochranu pred oxidačným stresom
 • NATUREVIA PESTREC mariánsky FORTE 6250 mg

  1×60 cps, výživový doplnok
  Pestrec mariánsky podporuje správnu funkciu pečene a zároveň napomáha k detoxikácii tela.
 • Pestrec mariánsky spolu s rakytníkom udržiava zdravé trávenie a čistí organizmus. Pestrec mariánsky prispieva k normálnej funkcii pečene. Pôsobí tiež ako antioxidant a má detoxikačné účinky. Rakytník rešetliakový obsahuje veľké množstvo vitamínu C, údajne až 200-krát viac ako citrón.
 • Pestrec mariánsky prispieva k ochrane a detoxikácii pečene a takisto sa odporúča pri regenerácii žlčníka. Pôsobí ako antioxidant. Podporuje udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi a činnosť srdca. Napomáha prirodzenej obranyschopnosti a odolnosti.
 • Vysoký obsah silymarínu v pestreci je vhodným pre správnu funkciu pečene, žlčníka a obličiek. Pôsobí ako antioxidant a posilňuje obranyschopnosť organizmu.
 • Yacca organic SOVA detox

  1×90cps, doplnok výživy
  Yacca Organic Detox by Sova je saponínový doplnok výživy, ktorý je navyše obohatený o Pestrec Mariánsky.
 • 5.0
  (1)
  Každá naša dávka obsahuje 80% -ný koncentrát Silymarínu (200mg). Rozhodujúcim kritériom rozhodnutia pri nákupe by malo byť práve množstvo Silymarínu v dennej dávke, nie množstvo samotného Pestreca. Silymarín je práve to, prečo je Pestrec vyhľadávaný, ako potravinový doplnok. Silymarín je výťažok zo semien Pestreca mariánskeho, ktorý bol pre svoje liečivé účinky využívaný v tradičnej medicíne už v staroveku. Pestrec mariánsky je pichľavý bodliak a zároveň jedna z najznámejších rastlín, ktorú poznajú prevažne ľudia, ktorí sa usilujú o vnútorné zdravie. Pre spracovanie sa používajú hlavne dobre vyzreté a usušené semená, ktoré majú najviac účinných látok. Pestrec mariánsky vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Detoxikáciu pečene - Účinnú detoxikáciu organizmu
 • BOOS LABS Tudca Organic

  1×100 cps, výživový doplnok
  Tudca (kyselina tauroursodeoxycholová),je žlčová kyselina, ktorá poskytuje množstvo zdravotných výhod, najmä pre pečeň a žlčník. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je Tudca stále populárnejšia vo svete doplnkov zdravej výživy.
Detoxikácia pečene

Detoxikácia pečene