Detoxikácia pečene (10)

Zoradiť podľa
 • 1×90 cps, výživový doplnok
  Silymarín prispieva k ochrane buniek a tkanív pred oxidačným poškodením, podporuje zdravie a detoxikáciu pečene a čistí organizmus.
 • 1×60+30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s rastlinným výťažkom. Pestrec mariánsky obsahuje flavonoidy, pomáha udržiavať správnu hladinu sacharidov, podporuje detoxikáciu organizmu pomocou pečene a zvyšuje jeho odolnosť voči faktorom okolitého prostredia.
 • 1×67 tbl, yucca
  Doplnok výživy s výťažkom zo stále zelenej rastliny. Priaznivo vplýva na funkciu pečene, tráviaceho systému a močových ciest. Vhodný aj pre tehotné ženy.
 • 1×60 cps, výživový doplnok
  Pestrec mariánsky podporuje správnu funkciu pečene a zároveň napomáha k detoxikácii tela.
 • 1×56 cps, výživový doplnok
  Detoxikácia pečene
 • Pestrec mariánsky prispieva k ochrane a detoxikácii pečene a takisto sa odporúča pri regenerácii žlčníka. Pôsobí ako antioxidant. Podporuje udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi a činnosť srdca. Napomáha prirodzenej obranyschopnosti a odolnosti.
 • Každá naša dávka obsahuje 80% -ný koncentrát Silymarínu (200mg). Rozhodujúcim kritériom rozhodnutia pri nákupe by malo byť práve množstvo Silymarínu v dennej dávke, nie množstvo samotného Pestreca. Silymarín je práve to, prečo je Pestrec vyhľadávaný, ako potravinový doplnok. Silymarín je výťažok zo semien Pestreca mariánskeho, ktorý bol pre svoje liečivé účinky využívaný v tradičnej medicíne už v staroveku. Pestrec mariánsky je pichľavý bodliak a zároveň jedna z najznámejších rastlín, ktorú poznajú prevažne ľudia, ktorí sa usilujú o vnútorné zdravie. Pre spracovanie sa používajú hlavne dobre vyzreté a usušené semená, ktoré majú najviac účinných látok. Pestrec mariánsky vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Detoxikáciu pečene - Účinnú detoxikáciu organizmu
 • L-glutathione tvorí jednu z hlavných obranných línií tela. Účinky L-glutathiónu sú spojené s potlačením činnosti tzv. voľných radikálov. V našom výrobku je použitý redukovaný Glutathion. L-glutathione vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Imunitu - Silnú detoxikáciu - Detoxikáciu pečene - Ochranu pred oxidačným stresom
 • 1×250 ml, doplnok výživy
  Lpozomálny liver booster obsahuje ALTILIX™, ktorého základom sú listy artyčoky. Tie sa používajú v bylinkárstve na detoxikáciu tela, pečene a pri vysokom cholesterole. Majú aj silnú hepatoprotektívnu a cholereticko-cholagogovú aktivitu.
 • Pestrec mariánsky spolu s rakytníkom udržiava zdravé trávenie a čistí organizmus. Pestrec mariánsky prispieva k normálnej funkcii pečene. Pôsobí tiež ako antioxidant a má detoxikačné účinky. Rakytník rešetliakový obsahuje veľké množstvo vitamínu C, údajne až 200-krát viac ako citrón.
  Detoxikácia pečene

  Detoxikácia pečene