BLENDEA GINGER OLEJOVE KVAPKY 10ML

1×10 ml

Značka: BLENDEA

Liečivý zázvor vo svojej najsilnejšej forme. Zázvor, známy svojimi protizápalovými účinkami, je silným pomocníkom pri posilňovaní imunity. Jeho antioxidačné vlastnosti pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

12,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BLENDEA GINGER OLEJOVE KVAPKY 10ML 1×10 ml

X99742

Hlavný popis produktu

Zázvor je korenie získavané z podzemku rovnomennej rastliny. Známa je výrazná vôňa a pikantná chuť zázvoru, rovnako ako jeho antioxidačné vlastnosti a schopnosť posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Zázvor má v repertoári oveľa viac blahodarných účinkov. Má napríklad priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém a dýchaciu sústavu.

Lepšia vstrebateľnosť, 0% alkoholu. Pri výrobe extraktov používame unikátnu technológiu extrakcie, ktorá je vykonávaná za inertnej atmosféry, nízkych tlakov a teplôt, pri ktorých nedochádza k degradácii účinných látok. Vo výsledných extraktoch sa nenachádzajú zvyškové rozpúšťadlá. Na rozpúšťanie našich koncentrátov sme ako nosné médium zvolili kokosový MCT olej, ktorý zaisťuje výbornú stabilitu a vstrebateľnosť aktívnych látok. Rovnako ako pri ostatných produktoch sú vstupné suroviny poctivo vybrané od overených dodávateľov, vďaka čomu môžeme vyrobiť skutočne kvalitné extrakty. Užívanie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 10 kvapiek raz denne po jedle.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné ani dojčiace ženy. SKLADOVANIE: Skladujte uzavreté v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 15-25 °C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.
 

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.