Coccolino

Zoradiť podľa
1×1050 ml, aviváž
Nové zloženie aviváže Coccolino obsahuje parfumované mikrokapsule, ktoré postupne uvoľňujú intenzívnu a sviežu vôňu pri každom pohybe počas nosenia.
1×1450 ml, aviváž
Extra koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Creations Passion Flower & Bergamot patrí do kolekcie Coccolino Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy.
1×1450 ml, aviváž
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Creations Tiare Flower & Red Fruits patrí do kolekcie Coccolino Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy.
1×1800 ml, aviváž
5.0
(1)
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Blue Splash pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov sviežich vôní.
1×1450 ml, aviváž
Extra koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Creations Honeysuckle & Sandalwood patrí do kolekcie Coccolino Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy.
1×3 ks, do šatníka
Osviežovač vzduchu COCCOLINO obsahuje 3 vonné vrecúška, ktoré sú naplnené guľôčkami uvoľňujúcimi vôňu postupne.
1×1450 ml, aviváž
Extra koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Creations Snapdragon & Patchouli patrí do kolekcie Coccolino Creations, ktorá bola vytvorená v spolupráci s expertmi na parfumy.
1×3 ks, do šatníka
COCCOLINO Primavera prinesie vášmu šatníkov a bielizni osviežujúcu vôňu až po dobu 6 týždňov.
1×1800 ml, aviváž
5.0
(1)
Koncentrovaný avivážny prípravok Coccolino Orange Rush pripravila spoločnosť Unilever pre všetkých milovníkov citrusových vôní.
1×1800 ml, aviváž
Aviváž COCCOLINO Sensitive dodá vašej bielizni dlhotrvajúcu vôňu a hebkosť. Prípravok je hypoalergénny a mimoriadne šetrný k pokožke, vďaka čomu je vhodný aj na pranie oblečenia bábätiek.

Značka COCCOLINO už od svojho zvniku prinása aviváže, ktoré dodajú vašej bielizni mäkkosť a nadýchanosť. Aviváže COCCOLINO obsahujú miliardy mikrokapsúl, ktoré pri každom pohybe uvoľňujú jedinečnú arómu. Vďaka tomu dodajú oblečeniu výnimočnú jemnosť, hebkosť a dlhotrvajúcu vôňu. Vaše zmysly potešia omamnou vôňou kvetín, intenzívnou arómou parfumov alebo širokým výberom klasických vôní. Symbolom jemnosti a hebkosti tejto značky je aj plyšový medvedík COCCOLINO.

\