Nasivin

Zoradiť podľa
1×10 ml, liek
Nasivin® 0,05 % znižuje prekrvenie nosovej sliznice, čím uľahčuje dýchanie nosom a zlepšuje uvoľňovanie hlienov. Nasivin 0,05 % je určený pre deti od 6 rokov a dospelých.
1×10 ml, aer nao (dávkovač 3K systém, fľaša PE)
Nasivin® SOFT 0,025 % je jediný nosový sprej pre deti už od 1 roka. Rýchle uvoľní upchatý nos a účinkuje až 12 hodín. Bez konzervačných látok.
1×10 ml, liek
Nasivin® 0,025 % znižuje prekrvenie nosovej sliznice, čím uľahčuje dýchanie nosom a zlepšuje uvoľňovanie hlienov. Nasivin 0,025 % je určený pre deti od 1 do 6 rokov.
1×5 ml, liek
Nasivin® SOFT 0,01 % pre novoredencov a dojčatá do 1 roka. Systém “padajúcej kvapky” zabezpečí presné dávkovanie špeciálne pre najmenšie nošteky. Bez konzervačných látok.
1×10 ml, aer nao (dávkovač 3K systém)
Nasivin® SOFT 0,05 % uvoľní upchatý nos už do 25 sekúnd a skráti trvanie nádchy o 2 dni. Účinkuje až 12 hodín. Bez konzervačných látok.
Nasivin je rad prípravkov na uvoľnenie upchatého nosa pre všetkých od bábätiek až po dospelých. V ponuke je ako klasické kvapky, alebo praktický sprej Nasivin Soft, ktorý skracuje trvanie nádchy tamer na polovicu. Špecialitou je čisto bylinný prípravok Nasivin Sinus vo forme sirupu a tabliet, s kvetom bazy čiernej, ktorý pomáha pri prechladnutí, uľahčuje vykašliavanie a pôsobí protizápalovo.