NASIVIN SOFT 0,05 %

1×10 ml, aer nao (dávkovač 3K systém)

Značka: NASIVIN

Nasivin® SOFT 0,05 % uvoľní upchatý nos už do 25 sekúnd a skráti trvanie nádchy o 2 dni. Účinkuje až 12 hodín. Bez konzervačných látok.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
4,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: NASIVIN SOFT 0,05 % 1×10 ml, aer nao (dávkovač 3K systém)

92945 ADC

Hlavný popis produktu

 

Liek Nasivin SOFT 0,05% znižuje opuch nosovej sliznice, a tým uľahčuje dýchanie nosom. Zmierňuje príznaky akútnej nádchy a alergickej nádchy.

Používa sa aj pri zápale vedľajších nosných dutín, zápale stredného ucha alebo neinfekčnej vazomotorickej nádche, ktorá sa prejavuje záchvatmi riedkej sekrécie z nosa a upchatým nosom. Je určený pre deti od 6 rokov a dospelých. S protivírusovým účinkom. Uvoľní upchatý nos už do 25 sekúnd a účinok pretrváva až do 12 hodín. Bez konzervačných látok. Prípravok je možné používať 12 mesiacov po prvom otvorení.

Dávkovanie:
Je určený na aplikáciu do nosa pre dospelých a deti od 6 rokov. Jedna dávka (1 vstreknutie) sa podáva 2-3x denne do každej nosovej dierky. Prípravok sa nemá používať dlhšie ako 5-7 dní.

Zloženie:
Liečivo je oxymetazolín-hydrochlorid 0,5 mg v 1 ml prípravku.
Ďalšími zložkami sú monohydrát kyseliny citrónovej, trinátriumcitrát, glycerol 85%, čistená voda.

Upozornenie:
LIEK NA PODANIE DO NOSA, OBSAHUJE OXYMETAZOLÍN-HYDROCHLORID. ČÍTAJTE POZORNE PÍSOMNÚ INFORMÁCIU PRE POUŽÍVATEĽA. O SPRÁVNOM POUŽÍVANÍ SA PORAĎTE SO SVOJIM LEKÁROM ALEBO LEKÁRNIKOM.
Výdaj lieku nie je viazaný na lekársky predpis.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.