NASIVIN SOFT 0,01 %

1×5 ml, liek

Značka: NASIVIN

Nasivin® SOFT 0,01 % pre novoredencov a dojčatá do 1 roka. Systém “padajúcej kvapky” zabezpečí presné dávkovanie špeciálne pre najmenšie nošteky. Bez konzervačných látok.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
4,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: NASIVIN SOFT 0,01 % 1×5 ml, liek

92927 ADC

Hlavný popis produktu

Liek Nasivin SOFT 0,01% znižuje opuch nosovej sliznice a tým uľahčuje dýchanie nosom.

Zmierňuje príznaky akútnej nádchy a alergickej nádchy. Používa sa aj pri zápale vedľajších nosných dutín, zápale stredného ucha alebo neinfekčnej vazomotorickej nádche, ktorá sa prejavuje záchvatmi riedkej sekrécie z nosa a upchatým nosom. Je určený novorodencom, dojčatám a deťom do 1. roka. Jediné nosové kvapky pre novorodencov a deti do 1 roka s dávkovacím systémom “padajúcej kvapky”. S protivírusovým účinkom. Uvoľní upchatý nos už do 25 sekúnd a účinok pretrváva až do 12 hodín. Bez konzervačných látok. Prípravok je možné používať 12 mesiacov po prvom otvorení.

Dávkovanie:
Novorodencom do 4 týždňov sa podáva 1 kvapka roztoku do každej nosovej dierky 2-3x denne. Od 5. týždňa do 1 roka sa aplikujú 1-2 kvapky do každej nosovej dierky 2-3x denne. Nepoužívajte prípravok dlhšie ako 5-7 dní.

Zloženie:
Liečivo je oxymetazolín-hydrochlorid 0,1 mg v 1 ml prípravku.
Ďalšími zložkami sú monohydrát kyseliny citrónovej, trinátriumcitrát, glycerol 85%, čistená voda.

Upozornenie:
LIEK NA PODANIE DO NOSA, OBSAHUJE OXYMETAZOLÍN-HYDROCHLORID. ČÍTAJTE POZORNE PÍSOMNÚ INFORMÁCIU PRE POUŽÍVATEĽA. O SPRÁVNOM POUŽÍVANÍ SA PORAĎTE SO SVOJIM LEKÁROM ALEBO LEKÁRNIKOM.
Výdaj lieku nie je viazaný na lekársky predpis.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.