ATTITUDE

Zoradiť podľa
1×473 ml, šampón
Hypoalergénny, levanduľovo voňajúci šampón je špeciálne navrhnutý tak, aby odstraňoval pachy bez toho, aby našich miláčikov vystavoval škodlivým chemikáliám. Vďaka jemnej upokojujúcej levanduľovej aróme bude kúpanie psíka zenovou chvíľou a jeho srsť bude zbavená zápachu.
1×72 ks, 100 % rozložiteľné
Vďaka hypoalergénnym rastlinným a minerálnym zložkám predstavujú rýchlu alternatívu kúpeľa, ktorá je šetrná k našim štvornohým členom rodiny.
1×240 ml, sprej
Už žiadne slzy pri rozčesávaní zamotaných vláskov. Možno použiť ako na suché tak na vlhké vlásky a neoplachuje sa. Neobsahuje žiadne škodlivé látky, ako napr. parabény, parfumy, farbivá a ftaláty.
1×800 ml, čistiaci prostriedok
Na povrchu prírodných plodov často nájdeme nielen špinu z manipulácie, ale aj pesticídy, ťažké kovy, mastný vosk a ďalšie látky, ktoré sú v dnešnej dobe používané. Budete mať oveľa lepší pocit z ovocia a zeleniny, ktoré dávate nielen vašim deťom.
1×1050 ml, prací gél pre deti
Bez vône. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Použiteľný v pračke i pre ručné pranie. Balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je u balení tejto veľkosti štandardné.
1×700 ml, prostriedok na riad
Veľmi účinný prírodný prípravok na umývanie riadu. S výnimočnou vôňou zeleného jablka a bazalky. Skvele funguje na riad celej rodiny, dokáže odstrániť aj mastnotu a pripáleniny. Veľmi šetrný aj k vašej pokožke, ktorá zostane hebká.
1×1050 ml, prací gél pre deti
S úžasnou prírodnou vôňou hruškovej šťavy. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Použiteľný v pračke i pre ručné pranie. Balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je u balení tejto veľkosti štandardné.
1×473 ml, šampón a telové mydlo pre deti
Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný šampón a telové mydlo pre deti v jednom. Kombinácia šampónu a telového mydla uľahčí čas kúpania. V ekologickom takmer pol litrovom balení
1×800 ml, čistiaci prostriedok
Prírodný a veľmi účinný čistiaci prostriedok na sklá, zrkadlá a iné sklenené a lesklé povrchy. So sviežou vôňou citrónovej kôry. Vyrobený z prírodných zdrojov, ekologický a hypoalergénny.
1×416 g, tablety do umývačky
Tablety ATTITUDE neobsahujú fosfáty. Sú prírodné, zdraviu šetrné a pritom účinnou voľbou, ako umyť špinavý riad v umývačke. Riad z umývačky teraz bude skutočne čistý.
1×473 ml, šampón
Postarajte sa o srsť svojho domáceho maznáčika upokojujúcim šampónom pre domáce zvieratá.
1×1040 ml, prací gél a aviváž 2v1
Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodný ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň. S príjemnou a sviežou vôňou horskej prírody. Vyrobený z prírodných zdrojov, ekologický, hypoalergénny.
1×473 ml, šampón a telové mydlo pre deti
Prírodný, certifikovaný, hypoalergénny a dermatologicky testovaný šampón a telové mydlo pre deti v jednom. Kombinácia šampónu a telového mydla uľahčí čas kúpania. V ekologickom takmer pol litrovom balení.
1×473 ml, šampón
5.0
(1)
Prírodný šampón ideálny na umývanie vášho psíka, mačičky alebo akéhokoľvek iného chlpatého kamoša - tento vegánsky šampón upokojí suchú a svrbivú pokožku každého zvieratka.