ATTITUDE Aviváž pre deti s vôňou Sweet Lullaby

1×1000 ml, detská aviváž

Značka: ATTITUDE

Prírodná, ekologická, certifikovaná aviváž na pranie všetkých druhov detskej bielizne. Obsahuje len hypoalergénne zložky. Vysoko koncentrovaná - balenie vystačí na 40 pracích dávok, čo je viac ako je u balenia tejto veľkosti štandardné.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
5,59
Ušetríte 20%

Pôvodná cena:  6,99 €  ·  zľava 1,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 6.99 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Aviváž pre deti s vôňou Sweet Lullaby 1×1000 ml, detská aviváž

X023040

Hlavný popis produktu

Hypoalergénna aviváž pre bábätká a batoľatá ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na zdravie vašej rodiny aj celú planétu.
Táto aviváž ATTITUDE bola vyvinutá špeciálne pre bielizeň našich najmenších. Dokáže dokonale zjemniť bielizeň celej rodiny.
Ekologická aviváž obsahuje iba hypoalergénne zložky. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktorý je známy svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami.
EKO aviváž ATTITUDE™, ktorá obsahuje 98,1 % prírodných ingrediencií, sa ľahko používa a udržuje oblečenie a posteľnú bielizeň vášho dieťaťa mäkkú a bez statickej elektriny iba jednou malou aplikáciou. Funguje na všetky typy tkanín, vrátane jemných predmetov, ako je detské oblečenie a prikrývky. Je vysoko koncentrovaná. Balenie vystačí na 40 pracích dávok, čo je viac, než je pri balení tejto veľkosti štandardná. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodná ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň S příjemnou vůní sweet lullaby oblíbenou nejen dětmi, ale celé rodiny. Fľaša je vyrobená z plastu HDPE #2 – plast, ktorý sa najľahšie recykluje. Jeho EWG VERIFIED™, vegánske zloženie bez krutostí je šetrné k pokožke aj planéte. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán. Certifikované PETA: 100% vegánskej a bez krutosti. PETA („PeoplefortheEthicalTreatmentofAnimals“) je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete. Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.
Použitie: Pokyny na dávkovanie viď tabuľka na obale. Pridajte do dávkovača alebo do konečného oplachu po naplnení práčky vodou. Nenalievajte priamo na látku, aby sa zabránilo škvrnám.Vždy skontrolujte štítky pre špeciálne pokyny.
UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.
Zloženie: Voda, <5% rastlinné katiónové povrchovo aktívne látky (dipalmitoyletyl hydroxyetylmónium metosulfát), <5% rastlinné neiónové povrchovo aktívne látky (myristyl glukozid, caprylyl glukozid), glycerín, extrakt zo zeleného čaju Camellia sinensis, olej z kvetín)*, gamma-nonalaktón (z kokosu)*, gamma-udekalaktón (z ovocia)*, anisický aldehyd* (* vôňa). Naše produkty sa neustále vyvíjajú, preto sa prosím pozrite na obal produktu, kde nájdete náš najpresnejší zoznam zložiek. Upozorňujeme, že naše produkty vždy obsahovali vône prírodného pôvodu (okrem neparfémovaných produktov). Jediné, čo sa zmenilo, je spôsob, akým tieto informácie zobrazujeme na našich obaloch. Spoločnosť EWG (nezisková organizácia "Enwironmental Working Group") požiadala, aby sme do nášho zoznamu zložiek pridali termín *fragrance (parfum), pretože podľa ich interného štandardu je teraz potrebné povinne udávať, ktoré zložky sú súčasťou vône

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.