ATTITUDE Detské penivé mydlo na ruky Little leaves s vôňou melónu a kokosu

1×295 ml, detské mydlo na ruky

Značka: ATTITUDE

Prírodné, certifikované a hypoalergénne mydlo na ruky, ktoré veľa pení a šetrí vodu. Mydlo je obohatené o prírodné zložky, ktoré upokojujú a chránia jemnú detskú pokožku.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
4,99
Ušetríte 22%

Pôvodná cena:  6,39 €  ·  zľava 1,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 6.39 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Detské penivé mydlo na ruky Little leaves s vôňou melónu a kokosu 1×295 ml, detské mydlo na ruky

X023030

Hlavný popis produktu

Prírodné, certifikované a hypoalergénne mydlo na ruke zaručene urobí radosť vašim deťom -vonia po letnom osviežení melónom a navyše fľaštička krásne vyzerá.
Mydlo na ruky ATTITUDE je obohatené o výťažky z listu čučoriedky a semien moringy. Listy čučoriedky sú bohaté na vitamíny a minerály a sú známe pre ich upokojujúce a ochranné vlastnosti. Semená moringy obsahujú veľké množstvo vitamínov, minerálov a proteínov. Úžasná aktívna zložka týchto semien zamedzuje vstrebávaniu škodlivín z ovzdušia a ďalších poškodzujúcich vonkajších vplyvov. Ideálna pre deti ako prirodzená ochrana pre ich jemnú a citlivú pokožku.
Prekrásna vôňa vodného melónu a kokosu, ktorá si vás určite získa.
Šetrí vodu - vďaka pene nie je potrebné pred použitím vlhčiť ruky. Navyše sa penivé mydlo spotrebúva pomalšie ako mydlá gélovej konzistencie. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosť k životnému prostrediu.
Má certifikáciu EWG ("Environmental Working Group"), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečné ak prírode šetrné produkty. Detská kozmetika Little leaves od ATTITUDE získala od tejto neziskovej organizácie najvyššie hodnotenie. Všetky produkty ATTITUDE sú bez živočíšnych zložiek, netestované na zvieratách. ATTITUDE je členom programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete.
Neprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislým laboratóriom.
Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdroje energie.
100% recyklovateľný obal.
Použitie: Dávkujte do rúk, napeňte a spláchnite.
Zloženie: Voda, sódium coco sulfát, coco glukozid, decyl glukozid, rastlinný glycerín, glyceryloleát, kyselina citrónová, glukonát sodný, citrónan sodný, výťažok z listov čučoriedky, maltodextrín, výťažok zo semien moringy, benzoan sodný ), dimetyl heptenal (z ovocia), gamma-nonalactone (z kokosu).

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.