Hlavný popis produktu

Vylepšite si svoj každodenný sprchovací rituál s naším vegánskym sprchovým gélom pre mužov – Eukalyptus a Šalvia. Jeho vysoko účinné a čisté zloženie, overené certifikáciou EWG Verified a vyrobené z 98 % zložiek prírodného pôvodu, efektívne čistí a revitalizuje vašu pokožku. Vyznačuje sa krémovou penou a spája v sebe výraznú vôňu osviežujúceho eukalyptu s čerstvou šalviou. Vďaka tomu sa budete cítiť svieži a plní energie, pripravení na čokoľvek! Navyše podmanivá mužná vôňa.

Tento sprchový gél je obohatený o revitalizačné výťažky z reďkovky a indickej reďkovky pre kvalitnú starostlivosť o vašu pokožku. Navyše vám zaručí osviežujúci pocit pre všetky typy pokožky. Šetrný k pokožke a pritom vysoko účinný a inteligentne rafinovaný – to je ATTITUDE pánska starostlivosť o pokožku v novom štýle.

Upozornenie

Informácie o výrobcovi a zodpovednej osobe: Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výrobcu, zodpovednej osoby alebo súladu výrobku, kontaktujte naše call centrum.

SKU
X031293