ATTITUDE Prací gél s vôňou lúčnych kvetov

1×1050 ml, prací gél

Značka: ATTITUDE

Prírodný, ekologický, certifikovaný prací gél na pranie všetkých druhov bielizne. Obsahuje len hypoalergénne zložky. Vysoko koncentrovaný - balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je u balenia tejto veľkosti štandardné.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
9,29
Ušetríte 21%

Pôvodná cena:  11,69 €  ·  zľava 2,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 13.69 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: ATTITUDE Prací gél s vôňou lúčnych kvetov 1×1050 ml, prací gél

X46706

Hlavný popis produktu

Ekologický prací gél ATTITUDE s NATURE+ technológiou inšpirovala sila prírody a vedy; berie ohľad na vás, vašu rodinu i celú planétu. Používame prírodné, účinné, dermatologicky testované ingrediencie. Vedeli ste, že väčšina pracích gélov obsahuje enzýmy, ktoré ľahko vytiahnu špinu z vášho oblečenia? Bohužiaľ, tieto enzýmy tiež môžu dráždiť citlivú pokožku vas i vašich detí. Prací prostriedok ATTITUDE je z prírodných zdrojov, neobsahuje enzýmy, fosfáty ani optické rozjasňovače a zároveň je aj veľmi účinný na pranie bielizne celej rodiny.

Detský prací gél obsahuje len hypoalergénne zložky a 98,6% prírodných ingrediencií. Má vynikajúcu praciu silu, neobsahuje enzýmy a je bezpečný pre všetky tkaniny vrátane látkových plienok. Prací gél pre deti je špeciálne vyvinutý na oblečenie vašich malých detí a je ideálny pre ich jemnú pokožku. Je účinný na pranie v studenej vode – šetrí vám energiu. Výrobca podrobil produkty rozsiahlemu testovaniu za účelom odstránenia všetkých bežných alergénov zo zloženia produktov. Obsahuje výťažky zo zeleného čaju, ktorý je známy svojimi antibakteriálnymi a antioxidačnými účinkami. S úžasnou prírodnou vôňou lúčneho kvetu. Táto vôňa je decentná, upokojujúca a poteší celú rodinu. Vysoko koncentrovaný - balenie vystačí na 35 pracích dávok, čo je viac ako je u balenia tejto veľkosti štandardné. Veľmi dobre funguje aj pri nízkych teplotách. Použiteľný v práčke aj na ručné pranie. Možno použiť na prírodné aj syntetické materiály. Je vhodný ako pre bielu, tak pre farebnú bielizeň. Obsahuje pokročilé dezodoračné vlastnosti na umývanie studenou vodou – šetrí vám energiu!

Fľaša je vyrobená z plastu HDPE #2 – plast, ktorý sa najľahšie recykluje. Jeho EWG VERIFIED™, vegánske zloženie bez krutostí je šetrné k pokožke aj planéte. Má certifikáciu EcoLogo, ktorá ide ruka v ruke so záväzkom značky ATTITUDE šetrnosti k životnému prostrediu. Certifikácia súčasne zaručuje, že takto označené prípravky pre domácnosť boli podrobené prísnym vedeckým testom a/alebo vyčerpávajúcej kontrole tak, aby vyhoveli prísnym normám ekologickej šetrnosti tretích strán.

Certifikované PETA: 100% vegánskej a bez krutosti. PETA („PeoplefortheEthicalTreatmentofAnimals“) je najväčšia nezisková organizácia bojujúca za práva zvierat na svete. Neprítomnosť škodlivých látok (ako napr. fosfátov, optických rozjasňovačov, farbív) je testovaná nezávislým laboratóriom.

Použitie: Pokyny na dávkovanie viď tabuľka na obale. Pri odolných škvrnách nalejte malé množstvo priamo na škvrnu a vydrhnite alebo nechajte pred praním nasiaknuť. Vždy skontrolujte štítky pre špeciálne pokyny. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ.

Zloženie: 5-15% anionic surfactants / agents de surface anioniques (Sodium Coco-Sulfate), 5-15% non-ionic surfactants / agents de surface nonioniques (Lauryl Glucoside, Myristyl Glucoside, Caprylyl Glucoside). Contains also / Contient aussi : Aqua / Water / Eau, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Polyaspartate, Glycerin, Camellia Sinensis (Tea) Leaf Extract, Benzyl Acetate*, Dimethyl Heptenal*, Ethyl Linalool*, Ethylene Brassylate*, Methyldihydrojasmonate*, *Fragrance (Parfum).

Naše produkty sa neustále vyvíjajú, preto sa prosím pozrite na obal produktu, kde nájdete náš najpresnejší zoznam zložiek.
Upozorňujeme, že naše produkty vždy obsahovali vône prírodného pôvodu (okrem neparfémovaných produktov). Jediné, čo sa zmenilo, je spôsob, akým tieto informácie zobrazujeme na našich obaloch. Spoločnosť EWG (nezisková organizácia "Enwironmental Working Group") požiadala, aby sme do nášho zoznamu zložiek pridali termín *fragrance (parfum), pretože podľa ich interného štandardu je teraz potrebné povinne udávať, ktoré zložky sú súčasťou vône.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.