Medi-Peel

  (11)
Zoradiť podľa
 • Toto luxusné očné ošetrenie sa vpíja do pokožky a redukuje známky starnutia pre zdravo vyzerajúcu pleť. Eliminuje jemné linky a vrásky okolo jemného očného okolia pomocou peptidov, ktoré bojujú proti známkam starnutia a zvyšujú elasticitu pokožky. Sérum tiež osviežuje oči, naplní očné viečka vlhkosťou bez zanechania pocitu mastnoty.
 • Jedná sa o hĺbkový čistič pleti, ktorý odstraňuje kožný toxín pšeničnými klíčkami pestovanými v Kórei, ktoré sú plné chlorofylu. Synergický účinok Centelly hĺbkovo pokožku čistí, detoxikuje a dezinfikuje. Zabezpečuje potrebnú hydratáciu a odolnosť pleti voči vonkajším vplyvom.
 • Báza kyseliny hyaluronovej výborne zadržiava vlhkosť a premieňa matnú pokožku okolo očí na jasnú a sviežu. Verzia Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch obsahuje špeciálny liečebný komplex, ktorý odstraňuje tmavé kruhy pod očami, nasýti pokožku vitamínmi, aminokyselinami a minerálmi, ktoré zvyšujú pružnosť pokožky, vyhladzujú jemné linky a vrásky okolo očí a predchádzajú pigmentácii pokožky.
 • Komplex Cica Solution, vytvorený na základe pupočníka, intenzívne zvlhčuje a zmierňuje podráždenie, zatiaľ čo komplex 9 peptidov stimuluje obnovu kožných buniek a obnovuje ich pružnosť. Kyselina hyalurónová pomáha udržiavať rovnováhu vlhkosti v pokožke a zanecháva ju žiarivú a zdravú.
 • Kombinácia 100% francúzskeho VOLUFILÍNU a 9 peptidov robí vašu pokožku pevnou, elastickou a vyhladzuje jemné vrásky! Bubliny ako biela kyslíková šľahačka pokrývajú pokožku a robia ju pevnejšiu a žiarivejšiu.
 • 100% pravý francúzsky volufilín a 7 fermentovaných ingrediencií zmäkčuju a robia pleť pevnú a elastickú. 100% pravý francúzsky volufilín okamžite zjemňuje vrásky. Kolagén a elastín dodávajú pleti pružnosť a objem, udržujú ju pevnú a hladkú.
 • Je nenáročný na použitie, stačí ho naniesť pred spaním a o všetko sa postará: Pri dotyku s pokožkou vlhkosť prenikajúca do pokožky a výživné látky vysoko koncentrovaného kolagénu osviežujú a navodia mierny chladivý efekt. Vysoko koncentrovaný kolagén a 10 druhov superpotravinových zložiek sa účinne dostávajú do pokožky a vytvárajú hydratačný film, ktorý pokožku chráni. Tento produkt dodáva pleti vitalitu v noci, pretože nespôsobuje lepkavosť a mastnotu úpravou rovnováhy mastnoty a vlhkosti.
 • Krém na starostlivosť o vrásky na krku. Stará sa o elasticitu pleti krku pomocou patentovej peptidovej zložky UK DSM a nízkomolekulárneho kolagénu. Bojuje proti vráskam, ktoré sa tvoria v oblasti krku, dodáva pokožke žiarivosť (potvrdené klinicky).
 • Hyaluron Rose Peptide 9 Ampoule Eye Patch sú výživné a zvlhčujúce náplasti na pokožku okolo očí, ktoré stratili svoju vitalitu. Tri druhy výťažkov z ruží pre vynikajúcu hydratáciu a päť výťažkov z bobúľ bohatých na živiny revitalizujú očné okolie. Kyselina hyalurónová sa stará o udržanie rovnováhy vlhkosti pokožky a zanecháva ju žiarivú a zdravú.
 • Hydratačný krém intenzívne hydratuje pokožku a udržuje ju sviežu. Obsahuje 57 vodnatých kapsúl kyseliny hyalurónovej, ktoré hydratujú pokožku a pomáhajú zvyšovať jej pružnosť. Obsahuje astaxantín, ktorý obohacuje o antioxidanty a pomáha rozjasniť tón pleti. Dodáva pokožke živý a pružný vzhľad vďaka prísadám super vitamínu E a peptidu. Výťažky z 3 druhov modrých farieb upokojujú pokožku.
 • Produkt má inovatívny vzorec, ktorý zvyšuje hustotu a elasticitu, vyhladzuje jemné vrásky na krku. Bojuje so zmenami súvisiacimi s vekom a obnovuje pevnosť a pružnosť. Má tiež posilňujúci účinok a podporuje hustotu.