Medi-Peel

Zoradiť podľa
1×30 ml
10 vitamínových výťažkov zlepšuje pokožku a dodáva vitalitu. Poskytuje okamžitý zosvetľujúci účinok, kontroluje enzým, melanín a zabraňuje vzniku pieh a pigmentácie. Vitamínové extrakty dodávajú pokožke výživu a hydratáciu a obnovujú jej vitalitu.
1×50 g
Krém má liftingový účinok, aktívne bojuje proti známkam starnutia pleti, vyhladzuje a redukuje hĺbku vrások a tiež udržuje zdravie epidermy. Produkt zlepšuje imunitu pokožky, nasýti ju energiou, obnovuje tón a zdravý jas. Krém aktívne bojuje proti starnutiu pleti, redukuje hĺbku vrások pleti, pomáha vyhladzovať drobné mimické vrásky a redukovať tie hlbšie, zvyšuje elasticitu pleti a spomaľuje proces starnutia, čím udržuje pleť mladú a zdravú.
1×1,6 g / 60 pcs
Hyaluron Rose Peptide 9 Ampoule Eye Patch sú výživné a zvlhčujúce náplasti na pokožku okolo očí, ktoré stratili svoju vitalitu. Tri druhy výťažkov z ruží pre vynikajúcu hydratáciu a päť výťažkov z bobúľ bohatých na živiny revitalizujú očné okolie. Kyselina hyalurónová sa stará o udržanie rovnováhy vlhkosti pokožky a zanecháva ju žiarivú a zdravú.
1×30 ml
Toto luxusné očné ošetrenie sa vpíja do pokožky a redukuje známky starnutia pre zdravo vyzerajúcu pleť. Eliminuje jemné linky a vrásky okolo jemného očného okolia pomocou peptidov, ktoré bojujú proti známkam starnutia a zvyšujú elasticitu pokožky. Sérum tiež osviežuje oči, naplní očné viečka vlhkosťou bez zanechania pocitu mastnoty.
1×100 ml
Kombinácia 100% francúzskeho VOLUFILÍNU a 9 peptidov robí vašu pokožku pevnou, elastickou a vyhladzuje jemné vrásky! Bubliny ako biela kyslíková šľahačka pokrývajú pokožku a robia ju pevnejšiu a žiarivejšiu.
1×100 ml
Táto ampulka proti starnutiu pomáha pri kožných problémoch, ako je ochabnutá pokožka a pigmentácia. Patentované a dokonale vyvážené zložky hydratujú, omladzujú, zlepšujú úľavu a vyrovnávajú tón pleti, odstraňujú voľné radikály, chránia pleť pred škodlivými účinkami UV žiarenia a naštartujú regeneračné procesy. Rýchlo sa vstrebávajúce zloženie zanecháva pokožku hladkú a pružnú.