EPIDERMA

  (8)
Zoradiť podľa
 • Špeciálna dermokozmetika EPIDERMA v podobe šampónu vás milo prekvapí svojím skľudňujúcim účinkom na problematickú kožu, pri psoriáze vo vlasovej časti. Súčasťou zloženia je protizápalová generačne nová dermatologická kompozícia Betuldiol® a moderné nedráždivé kondicionéry. Vhodné aj pre deti od 3 rokov
 • Obsahom Bioaktívneho krému na ekzém sú vysoko účinné a biologicky aktívne látky v originálnej nadčasovej kompozícii Betuldiol, ktorý ovplyvňuje zápalové pochody v koži a tým mierni nepríjemné svrbenie a neustále škrabanie kože.
 • EPIDERMA SPI v KĽUDE

  1×30 tbl, výživový doplnok
  100% prírodný potravinový doplnok s konopným olejom je určený k navodeniu prirodzeného spánku bez použitia chémie/práškov na spanie a podporu hlbokého spánku, fáza REM. Jedná sa o úplne prírodný produkt. Pravidelné užívanie pri kožných svrbivých ochoreniach výrazne potlačuje tento nepríjemný stav a zlepšuje tým hojenie, má výrazný vplyv na zmiernenie stresu.
 • EPIDERMA BUĎ v KĽUDE

  1×30 tbl, výživový doplnok
  Prípravok BUĎ V KLIDU celkovo upokojí vašu myseľ počas dňa, zbaví vás každodenného stresu a zároveň privedie ľudský organizmus k dôkladnému spánku, ktorý vás posilní a osvieži. Účinok pocítite už po týždni používania.
 • Špeciálny krém na akné EPIDERMA®, svojím originálnym zložením bioaktívnych látok a prítomnosťou Betuldiolu®, účinne pomáha skľudniť prejavy akné na tvári, akné na krku a ďalších častiach pokožky a obnovovať zdravý vzhľad pokožky u osôb s prejavmi akné.
 • EPIDERMA CBD BIOAKTÍVNA MICELÁRNA VODA NA AKNÉ

  1×300 ml, micelárna voda na akné
  EPIDERMA bioaktívna micelárna voda pri akné je nevyhnutnou súčasťou v boji s akné a slúži k hlbokému vyčisteniu problematickej pleti. Obsahuje micely, ktoré zachytia nečistoty na pleti, odstráni od mazu zanesené póry a vďaka obsahu Betuldiolu pleť vyčistí a skľudní jedným ťahom.
 • Špeciálna konopná dermokozmetika EPIDERMA balzam s Betuldiolom účinne pomáha skľudniť a obnovovať zdravý vzhľad pokožky u osôb s prejavmi ekzému ale aj regenerovať a hydratovať kožu u zdravých ľudí. Koža bude pôsobiť sviežím a mladistvým dojmom.
 • Špeciálna dermokozmetika EPIDERMA® krém pri psoriáze obsahuje veľmi originálnu a vo svete ojedinelú mixtúru so solárnym efektom.