HairBurst

Zoradiť podľa
1×9 ml, na zvýraznenie rias a obočia
Nové a vylepšené sérum na vylepšenie rias a obočia. Zahoďte svoje "falošné doplnky" a získajte dlhšie a zdravšie vyzerajúce riasy a obočie za pár týždňov.
1×60 ks, vlasové vitamíny
Hairburst vlasové vitamíny pre mužov sú špeciálne vyvinuté na udržanie zdravého rastu vlasov a pigmentácie vlasov. Obsahujú viac ako 30 vitamínov a minerálov a tiež zabezpečujú denné zdravie a vitalitu u mužov.
1×350 ml, figový a vanilkový
Extrakt z figy a vanilky - hydratuje vďaka antioxidantom, vitamínom B a prirodzenej schopnosti bojovať proti voľným radikálom.
1×350 ml, figový a vanilkový kondicionér
Figový a vanilkový kondicionér pre suché a poškodené vlasy spôsobené žehlením vlasov, odumieraním a vonkajšími agresormi.
1×220ml, maska
HAIRBURST - Maska na dlhé a zdravé vlasy. Viditeľne hustejšie a zdravšie vlasy. Zvýšte pevnosť vlasov so znížením lámaním. Pomáha rozmotať a ovládať krepovanie vlasov. Zlepšuje lesk, hustotu a mäkkosť. Hydratuje, vyživuje a udržuje.
1×350 ml, ananásový a kokosový kondicionér
Ananásový a kokosový kondicionér pre mastnú pokožku hlavy a korienky, ktoré dokáže hĺbkovo vyčistiť.
1×350, šampón
Ananásový & kokosový šampón pre mastnú pokožku hlavy a korienky, ktoré dokáže hĺbkovo vyčistiť.
1×350 ml, šampón pre silnejšie vlasy
Šampón pre silnejšie dlhšie vlasy. Vhodný pre všetky typy vlasov. Prípravok má jemnú vôňu avokáda a kokosu. S obsahom viac ako 95% prírodných zložiek spolu s kondicionérom podporuje rast vlasov na požadovanú dĺžku za krátky čas. Pšeničné proteíny posilňujú vlasy a znižujú ich lámavosť. Šampón v kombinácii s kondicionérom Vám dopomôže na ceste k dlhším, silnejším a žiarivejším vlasom bez ohľadu na typ vlasov
1×350 ml, kondicionér pre silnejšie vlasy
Kondicionér pre silnejšie dlhšie vlasy. Vhodný pre všetky typy vlasov. Prípravok má jemnú vôňu avokáda a kokosu. Šampón s obsahom viac ako 95% prírodných zložiek spolu s kondicionérom extrémne podporuje rast vlasov na požadovanú dĺžku za krátky čas. Pšeničné proteíny posilňujú vlasy a znižujú ich lámavosť. Šampón v kombinácii s kondicionérom Vám dopomôže na ceste k dlhším, silnejším a žiarivejším vlasom bez ohľadu na typ vlasov.
1×60 ks, vlasové vitamíny
Kľúč k nádherným vlasom začína zvnútra, a preto sú tady Hairburst Hair Vitamins for 35+ vedecky formulované s prémiovou zmesou vitamínov a minerálov, ktorá vás podporí na vašej ceste k najzdravším vlasom.