HairBurst

  (18)
HairBurst

Veda a štúdie za produktmi Hairburst

V spoločnosti Hairburst je veľmi dôležité, aby všetky naše zložky a produkty boli čo najlepšie, aby sme zaistili optimálnu efektivitu a hlavne, aby sme neohrozili bezpečnosť našich zákazníkov. Naše produkty sú formulované kvalifikovanými chemikmi, ktorí miešajú osvedčené a aktívne prémiové zložky, aby vytvorili všetky naše účinné produkty na rast vlasov.

Kozmetika Hairburst

Zameraj sa na problémy s vlasmi a ich vonkajšou kvalitou pomocou širokého sortimentu našej vlasovej kozmetiky. Naše produkty na lokálne použitie obsahujú vysoké množstvo prírodných zložiek, sú certifikované ako vegánske, neobsahujú SLS, parabény a sú vyroebné bez krutosti. Podporia Tvoje výsledky počas užívania našich Vitamínov.

Zoradiť podľa
 • HAIRBURST kondicionér - pre dlhšie a silnejšie vlasy

  1×350 ml, kondicionér pre silnejšie vlasy
  Kondicionér pre silnejšie dlhšie vlasy. Vhodný pre všetky typy vlasov. Prípravok má jemnú vôňu avokáda a kokosu. Šampón s obsahom viac ako 95% prírodných zložiek spolu s kondicionérom extrémne podporuje rast vlasov na požadovanú dĺžku za krátky čas. Pšeničné proteíny posilňujú vlasy a znižujú ich lámavosť. Šampón v kombinácii s kondicionérom Vám dopomôže na ceste k dlhším, silnejším a žiarivejším vlasom bez ohľadu na typ vlasov.
 • Hairburst Nátačka na vlasy

  1×1 ks, nátačka na vlasy
  Natočte si vlasy bez toho, aby ste ohrozili ich zdravie, s týmto nástrojom na úpravu vlasov bez tepla. Tepelný styling môže poškodiť vlasy, narušiť rastovú fázu vlasového cyklu a spôsobiť, že budú suché, lámavé a prestanú rásť. Náš jedinečný nástroj vám pomôže dosiahnuť kučeravý štýl na celých vlasoch bez tepla, času alebo námahy elektrickou alebo vyhrievanou kulmou.
 • Kondicionér na kučeravé vlasy Čerešňovo & mandľový je navrhnutý tak, aby znížil krepovatenie a dodal kučerám jemnosť.
 • Uhladzujúca tyčinka na vlasy, ktorá okamžite skrotí poletujúce vlasy, baby vlásky a zatúlané končeky a udrží vlasy na mieste, aby boli bezchybné, pružné a vyživené.
 • Hydratačný zjemňujúci balzam Hairburst hĺbkovo hydratuje a skrotí vlasy. Je formulovaný na báze olejového séra, ktorý je určený na hydratáciu a úpravu suchých i poškodených vlasov. Zároveň znižuje krepovatenie a odletovanie vlasov, čím napomáha dosiahnuť zdravšie, lesklejšie a hladšie vlasy. Bez oplachovania.
 • Šampón pre kučeravé Čerešňovo & mandľový a vlnité vlasy na zníženie krepovatenia a zjemnenie kučier
 • Hairburst Kondicionér na mastnú pokožku hlavy a korienky

  1×350 ml, ananásový a kokosový kondicionér
  Ananásový a kokosový kondicionér pre mastnú pokožku hlavy a korienky, ktoré dokáže hĺbkovo vyčistiť.
 • Hairburst New Mum vitamíny

  1×30 ks, výživový doplnok
  Tehotenské vlasové vitamíny Hairburst: vhodné pre tehotné alebo dojčiace ženy
 • Extrakt z figy a vanilky - hydratuje vďaka antioxidantom, vitamínom B a prirodzenej schopnosti bojovať proti voľným radikálom.
 • Začnite svoju cestu k pekným vlasom a zamilujete sa do vašich vlasov. Užívanie gumených cukríkov s vitamínmi na vlasy je jednoduchý spôsob, ako zaistiť základné vitamíny pre normálny rast vlasov. Veríme, že kľúč k nádherným vlasom začína zvnútra. Hairburst obsahuje živiny, ktoré môžu pomôcť udržať zdravé vlasy. Poskytuje iný prístup k starostlivosti o vlasy ako profesionálny produkt.
 • HAIRBURST - Maska na dlhé a zdravé vlasy. Viditeľne hustejšie a zdravšie vlasy. Zvýšte pevnosť vlasov so znížením lámaním. Pomáha rozmotať a ovládať krepovanie vlasov. Zlepšuje lesk, hustotu a mäkkosť. Hydratuje, vyživuje a udržuje.
 • Kľúč k nádherným vlasom začína zvnútra, a preto sú tady Hairburst Hair Vitamins for 35+ vedecky formulované s prémiovou zmesou vitamínov a minerálov, ktorá vás podporí na vašej ceste k najzdravším vlasom.
 • HAIRBURST šampón - pre dlhšie a silnejšie vlasy

  1×350 ml, šampón pre silnejšie vlasy
  Šampón pre silnejšie dlhšie vlasy. Vhodný pre všetky typy vlasov. Prípravok má jemnú vôňu avokáda a kokosu. S obsahom viac ako 95% prírodných zložiek spolu s kondicionérom podporuje rast vlasov na požadovanú dĺžku za krátky čas. Pšeničné proteíny posilňujú vlasy a znižujú ich lámavosť. Šampón v kombinácii s kondicionérom Vám dopomôže na ceste k dlhším, silnejším a žiarivejším vlasom bez ohľadu na typ vlasov
 • Hairburst Kondicionér na suché a poškodené vlasy

  1×350 ml, figový a vanilkový kondicionér
  Figový a vanilkový kondicionér pre suché a poškodené vlasy spôsobené žehlením vlasov, odumieraním a vonkajšími agresormi.
 • HAIRBURST sérum - na zvýraznenie rias a obočia

  1×9 ml, na zvýraznenie rias a obočia
  Nové a vylepšené sérum na vylepšenie rias a obočia. Zahoďte svoje "falošné doplnky" a získajte dlhšie a zdravšie vyzerajúce riasy a obočie za pár týždňov.
 • Ananásový & kokosový šampón pre mastnú pokožku hlavy a korienky, ktoré dokáže hĺbkovo vyčistiť.
 • Suchý šampón zabezpečuje umytie vlasov bez použitia šampónu na mastné vlasy. Dodáva objem a absorbuje mastnotu.
 • Hairburst Elixír na objem a rast vlasov

  1×125 ml, elixír na objem a rast vlasov
  Náš ocenený Elixír poskytuje okamžitý objem vlasov, avšak tým to nekončí! Môže sa pochváliť mnohými výhodami a je dokonalým doplnkom vašej každodennej rutiny úpravy vlasov.