HAIRBURST kondicionér - pre dlhšie a silnejšie vlasy

1×350 ml, kondicionér pre silnejšie vlasy

Značka: HAIRBURST

Kondicionér pre silnejšie dlhšie vlasy. Vhodný pre všetky typy vlasov. Prípravok má jemnú vôňu avokáda a kokosu. Šampón s obsahom viac ako 95% prírodných zložiek spolu s kondicionérom extrémne podporuje rast vlasov na požadovanú dĺžku za krátky čas. Pšeničné proteíny posilňujú vlasy a znižujú ich lámavosť. Šampón v kombinácii s kondicionérom Vám dopomôže na ceste k dlhším, silnejším a žiarivejším vlasom bez ohľadu na typ vlasov.

14,29 ušetríte 1,90 €

Pôvodná cena 16,19 €, zľava 12%

Najnižšia cena pred zľavou: 15.79 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: HAIRBURST kondicionér - pre dlhšie a silnejšie vlasy 1×350 ml, kondicionér pre silnejšie vlasy

X45677

Hlavný popis produktu

Kondicionér na vlasy pre dlhšie a silnejšie vlasy: Kondicionuje vlasy, zanecháva ich mäkké a zvládnuteľné. Zdravšie vlasy; Aminokyseliny pomáhajú vlasom dodávať vlhkosť. Znížené uvoľňovanie; Navrhnuté na umývanie prebytočného mazu. Príliš veľa tohto oleja na pokožke hlavy môže zmenšovať vlasové folikuly a viesť k vypadávaniu vlasov a nadmernému uvoľňovaniu. Silnejšie a plnšie vyzerajúce vlasy; Panthenol zadržuje vodu na vlasovom drieku, pomáha zlepšovať vzhľad a pocit vlasov a zároveň poskytuje viac tela. Bezpečný bez zápachu; Neobsahuje laurylsulfát sodný ani parabén, náš kondicionér je úplne bezpečný pre každodenné použitie Vhodné pre Vegánov OPIS: Hairburst Conditioner je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval optimálne výsledky pri umývaní. Dosiahnutie vašich vlasových cieľov je ľahšie ako kedykoľvek predtým. Laurylsulfát sodný a bez parabénov je náš kondicionér dokonale bezpečný pre každodenné použitie. obsahuje: Panthenol, ktorý zadržuje vodu na vlasovom drieku, pomáha zlepšovať vzhľad a pocit vlasov a zároveň poskytuje viac tela. Hydrolyzovaná pšeničná bielkovina, ktorá pomáha vytvoriť vzhľad chránených vlasov spojením rozdelených koncov. Aminokyseliny, ktoré pomáhajú podporovať zdravšie vyzerajúce vlasy tým, že zlepšujú schopnosť vlasov priťahovať vlhkosť v prípade, že k poškodeniu mohlo dôjsť prostredníctvom vonkajších stresových faktorov, ako sú teplo a styling. Vaša vlasová rutina nikdy nebola jednoduchšia a lahodná jemná vôňa kokosu a avokáda určite posilní vašu náladu. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď použijete šampón a kondicionér Hairburst spolu s nasledujúcim produktom Elixir pre objem a rast. POUŽITIE: Čistenie vlasov pred osprchovaním pomáha zbaviť sa akýchkoľvek spleti a uľahčuje proces šampónovania a kondicionovania. To tiež znižuje rozbitie. Nezabudnite použiť široký hrebeň so zubami, aby ste v sprche stratili menej vlasov. Po umytí a kondicionovaní vlasov nezabudnite opláchnuť studenou vodou, aby ste dosiahli efekt lesklých vlasov. Šampón funguje najlepšie na namočených mokrých vlasoch a kondicionér funguje najlepšie na jemne vytlačených vlasochIngredients

Zložky kondicionéra: Aqua (voda), cetearylalkohol, glycerín, chlorid Behentrimonium, kyselina citrónová, stearamidopropyldimetylamín, hydrolyzovaný pšeničný proteín, palmitamidopropyltrimoniumchlorid, fenoxyetanol, panthenol, parfum (vôňa), benzoan sodný, izopropylalkohol, izo-propylalkohol, izo-propylalkohol, izoalkohol, izoalkohol Hydroxypropyl-guarhydroxypropyltrimoniumchlorid, PCA sodný, laktát sodný, arginín, kyselina asparágová, PCA, glycín, alanín, serín, valín, izoleucín, prolín, treonín, histidín, fenylalanín, amín cinnamal, Coumarin.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.