Hairburst Kondicionér na suché a poškodené vlasy

1×350 ml, figový a vanilkový kondicionér

Značka: HAIRBURST
Figový a vanilkový kondicionér pre suché a poškodené vlasy spôsobené žehlením vlasov, odumieraním a vonkajšími agresormi.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
13,43 ušetríte 3,36 €

Pôvodná cena 16,79 € zľava 20%

Doprava zadarmo

O produkte

X53539

Výhody

  • Extrakt z figy a vanilky - hydratuje vďaka antioxidantom, vitamínom B a prirodzenej schopnosti bojovať proti voľným radikálom

 

Extrakt z figy a vanilky:
hydratuje vďaka antioxidantom, vitamínom B a prirodzenej schopnosti bojovať proti voľným radikálom


Pšeničné bielkoviny:
reparujú, reštrukturalizujú a ochraňujú vlasy zvnútra. Prispievajú k hladkosti vlasov a zanechávajú ochranný film, ktorý ich chráni pred každodenným stresom.


Vitamín B5:
posilňuje vlasy, zachováva vlhkosť a zlepšuje textúru. Glycerín, pšeničná bielkovina a voda - tieto tri látky spoločne pôsobia ako opravné činidlo a pomáhajú opravovať poškodené a chemicky ošetrené vlasy.

 

Spôsob používania

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať každý deň! Odstráňte prebytočnú vodu z vlasov. Rovnomerne vmasírujte do vlasov a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Opláchnite vodou po 30 sekundách, aby sa zabránilo hromadeniu prebytočných látok. Môže byť použitý každý deň alebo každý druhý deň, ak je to potrebné. Potom, čo ste vlasy upravili, nezabudnite ich opláchnuť studenou vodou, aby ste dosiahli efekt lesklých vlasov!

Ako to funguje
Tento kondicionér je tu pre záchranu vašich suchých a poškodených vlasov. Figové a mandľové oleje sú plné silných antioxidantov a podporujú zdravie a posilnenie vlasov. Extrakt z figy zvlhčuje vlasy, zatiaľ čo vitamín B5 pomáha zlepšovať textúru, vlasovú kulikulu a opravovať rozštiepené končeky vlasov, ktoré vyzerajú zdravšie, dlhšie a silnejšie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.