Hairburst Baby Hair Tamer 12ml

1×12 ml

Značka: HAIRBURST

Uhladzujúca tyčinka na vlasy, ktorá okamžite skrotí poletujúce vlasy, baby vlásky a zatúlané končeky a udrží vlasy na mieste, aby boli bezchybné, pružné a vyživené.

18,99
Ušetríte 9%

Pôvodná cena:  20,89 €  ·  zľava 1,90 €

Najnižšia cena pred zľavou: 20.89 €

Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Hairburst Baby Hair Tamer 12ml 1×12 ml

X000639

Hlavný popis produktu

Uhladzujúca tyčinka na vlasy, ktorá okamžite skrotí poletujúce vlasy, baby vlásky a zatúlané končeky a udrží vlasy na mieste, aby boli bezchybné, pružné a vyživené. Výhody: Krotí Baby Vlásky a ich poletovanie Vyhladzuje a dokončuje účesy Nemastný povrch Vyživujúce zložky Vegánsky a bez krutosti Hlavné zložky: Pantenol: má hlboko prenikajúcu dlhotrvajúcu hydratačnú aktivitu a môže zlepšiť hydratáciu Polymér: poskytuje dlhotrvajúcu fixáciu a vysokú vlhkosť, pôsobí proti krepovateniu Arganový olej: hydratačné a ochranné vlastnosti Kokosový olej: vyživuje a ošetruje Ako používať Uhladzujúca tyčinka na vlasy, ktorá okamžite skrotí poletujúce vlasy, baby vlásky a zatúlané končeky a udrží vlasy na mieste, aby boli bezchybné, pružné a vyživené. Obsahuje prírodné kokosové a arganové oleje, ktoré vlasy ošetrujú a vyživujú bez zanechania mastného vzhľadu.

Vďaka kompaktnej veľkosti si ho môžete vziať so sebou na cesty a v prípade potreby ho znovu použiť. Ako to funguje Krotiteľ baby vláskov podporuje zdravý styling vlasov. Pevné štetiny hrebeňa účinne krotia vlasy, zatiaľ čo zloženie obohatené o olej poskytuje dlhotrvajúcu fixáciu a vyživujúce účinky, ktoré časom znižujú množstvo detských vlasov a ich lámavosť. Lietajúce vlasy môžu byť niekedy dôsledkom suchých vlasov a lámania, ktoré sa urýchľuje používaním škodlivých výrobkov.

Silne držiace gély, pomády a tužidlá môžu spôsobovať lámanie, blednutie farby a poškodenie v dôsledku ich zloženia na chemickej báze. Náš výrobok obsahuje vyživujúce a hydratačné arganové a kokosové oleje spolu s hydratačným vitamínom B5 a polymérom, ktoré poskytujú dlhotrvajúcu zdravšiu fixáciu. Kefa je potiahnutá dostatočným množstvom prípravku na skrotenie vlasov bez toho, aby zanechávala mastný vzhľad.

Ako funguje Krotiteľ Baby Vláskov? Pevné štetiny hrebeňa účinne krotia vlasy, zatiaľ čo zloženie obohatené o olej poskytuje dlhotrvajúcu fixáciu a vyživujúce účinky na redukciu baby vláskov a ich lámavosť v priebehu času. Je vhodný pre všetky typy vlasov? Áno, je vhodný pre všetky typy vlasov. Obsahuje farbivo? Ide o číry výrobok, ktorý Vám vlasy nezafarbí. Je vhodný pre všetky farby a typy vlasov. Spôsobuje mastný vzhľad?

Hoci obsahuje oleje, je mimoriadne výživný. Kefa bude pokrytá dostatočným množstvom prípravku na skrotenie vlasov bez toho, aby zanechala mastný vzhľad. Udrží vlasy na mieste sám o sebe, alebo musím použiť nejaké ďalšie produkty, ktoré tomu pomôžu? Polymér v tomto výrobku poskytuje dlhotrvajúcu fixáciu, ale táto fixácia je skôr ľahká a pružná, takže ju možno budete chcieť počas dňa dopĺňať podľa potreby.

Má vôňu? Nie, tento produkt neobsahuje žiadnu vôńu. Prečo mám Baby Vlásky? Baby Vlásky môžu byť niekedy následkom lámania sa suchých, krehkých vlasov a zlej kvality vlasov v dôsledku používania škodlivých výrobkov, vyhrievaných stylingových nástrojov, odfarbovania vlasov a iných vonkajších agresorov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.