HAIRBURST - maska na dlhé a zdravé vlasy

1×220ml, maska

Značka: HAIRBURST

HAIRBURST - Maska na dlhé a zdravé vlasy. Viditeľne hustejšie a zdravšie vlasy. Zvýšte pevnosť vlasov so znížením lámaním. Pomáha rozmotať a ovládať krepovanie vlasov. Zlepšuje lesk, hustotu a mäkkosť. Hydratuje, vyživuje a udržuje.

34,69
Doprava zadarmo

O produkte: HAIRBURST - maska na dlhé a zdravé vlasy 1×220ml, maska

X50810

Hlavný popis produktu

Výhody:
Viditeľne hustejšie a zdravšie vlasy. Zvýšte pevnosť vlasov so znížením lámaním. Pomáha rozmotať a ovládať krepovanie vlasov. Zlepšuje lesk, hustotu a mäkkosť. Hydratuje, vyživuje a udržuje.

Hlavné zložky:
Extrakt z čierneho ovsa:
Polysacharidy a aminokyseliny v čiernom ovse zlepšujú štruktúru povrchu vlasov, uľahčujú ich rozčesávanie, zlepšujú lesk, zabraňujú rozštiepeniu končekov a vyhladzujú ich utesnením vyčnievajúcich šupín a pokrytím vlasov lecitínom.
Avokádový olej:
Je bohatý na kyselinu olejovú a mononenasýtené tuky, čo z neho robí jeden z mála olejov, ktoré môžu skutočne preniknúť do vlasovej šachty a zvlhčiť vlasy. Tieto tuky tiež posilňujú vlasovú šachtu a zabraňujú lámaniu.
Kvapalné zmäkčovadlá:
Biologicky odbúrateľná alternatíva k silikónovým olejom na podporu opravy vlasových vlákien, dodáva tepelnú ochranu až 220'c a lesk.

Ako používať
Po umytí šampónom vytlačte z vlasov vodu a veľkoryso naneste našu výživnú masku na stred vlasov a konce (ak máte pocit, že vaše vlasy potrebujú extra olej, tak aj na korienky).

Masku nechajte pôsobiť minimálne 5 - 10 minút. Dôkladne opláchnite a vysušte vlasy ako zvyčajne (odporúčame vám použiť náš elixír pre lepší efekt!) tak odhalíte lesklejšie, jemnejšie a zvodne vyzerajúce vlasy!

Ako to funguje
Receptúra je obohatená o silnú kombináciu prírodne aktívnych zložiek, vrátane extraktu z kokosového ovocia na zlepšenie lesku, hebkosti a dodania hydratácie. Extrakt z čierneho ovsa zlepší štruktúru vlasov, vďaka čomu sa ľahko rozčesávajú a zabraňujú štiepeniu končekov.

Pridanie výživných olejov pomáha posilniť vlasy a zabrániť lámaniu. UV chrániče chránia vlasy pred poškodením slnečným žiarením a pomáhajú bojovať proti blednutiu farieb, vďaka čomu vaše vlasy vyzerajú zdravé a žiarivé


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.