AVITA

Zoradiť podľa
1×200 ml, fosfolipidový komplex
Extra dávka vitamínov skupiny B s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou. Vitamíny B1,B2,B3, B5,B6,B9 a B12 tvoria základ správneho fungovania nervového systému.
1×200 ml, výživový doplnok
Vitamíny D3 K2 v lipozomálnej forme.
1×90 cps, výživový doplnok
Unikátny výživový doplnok na podporu zdravých kostí, kĺbov, chrupaviek a svalov. Je výhodný pre tých, ktorí majú väčšiu záťaž na kĺby ako sú športovci, fyzicky ťažšie pracujúci ľudia, ale aj ľudia s nadváhou.
1×60 cps, výživový doplnok
Prírodný vitamín C z výťažkov tropickej čerešne aceroly obsahuje prírodný vitamín C a ďalšie zdraviu prospešné látky.
1×200 ml, fosfolipidový komplex
Lipozomálna forma vitamínu D3 + vitamínu K2 spolu s lecitínom poskytuje maximálnu vstrebateľnosť týchto vitamínov pre zdravie Vašich kostí, kĺbov, svalov a imunitného systému.
1×60 tbl, cmúľacie
Aloe vera podporuje čistenie a detoxikáciu organizmu, obranyschopnosť organizmu, pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi, podporuje čistenie, detoxikáciu a imunitný systém.
1x200 ml, fosfolipidový komplex
Výživový doplnok v tekutej forme, vitamín B9 - kyselina listová (tzv. folát).
1×60 cps, výživový doplnok
100 % extrakt z koreňa indickej rastliny Withania somnifera Dunal (Vitánie snodárnej). Ashwagandha s certifikátom KSM-66 – najlepšia Ashwagandha na svete.
1×250 ml, fosfolipidový komplex
Tekutý Vitamín C obsahuje až 90 % a to vo vstrebateľnej forme. Lipozomálny vitamín C zabezpečuje v dennej dávke 10 ml 1000 mg vitamínu C.
1×200 ml, výživový doplnok
Antioxidant kurkumín z kurkumy v tekutej lipozomálnej forme.
1×200 ml, fosfolipidový komplex
Prírodný vitamín D3 z lišajníka islandského s mimoriadne vysokou vstrebateľnosťou. Lipozomálna forma slnečného vitamínu D3 je najčistejšia, prírodná, vegánska forma vitamínu D3 na Slovensku s vyše 90 % vstrebateľnosťou.
1×30 cps, výživový doplnok
Zinok Forte obsahuje až 25 mg v dennej dávke, čo je viac ako u bežne dostupných výživových doplnkov.
1×200 ml, fosfolipidový komplex
Antioxidant glutatión v lipozomálnej forme.
1×330 ml, tekuté železo
Blueiron je skvelým zdrojom viacerých vitamínov a stopových prvkov. Obsahuje tekuté železo, koncentrát zo severských čučoriedok a pramenitú vodu z Fínska.
1×250 ml, fosfolipidový komplex
Výživový doplnok. Hydrolizovaný kolagén z bioaktívnych peptidov v lipozomálnej forme. Je ľahko stráviteľný, rýchlo absorbovaný a distribuovaný do ľudského tela.
1×200 ml, výživový doplnok
Vitamín C v kombinácii s vitamínom D3 vo vysokej dávke 2000 IU sú TOP kombináciou na podporu imunity a pri boji proti virózam.