Saforelle

  (13)
Saforelle
Zoradiť podľa
 • Saforelle INTENZÍVNY HYDRATAČNÝ ČISTIACI GÉL

  1×250 ml, hydratačný čistiaci gél
  Intenzívny hydratačný čistiaci gélový roztok Saforelle® je určený pre dámy so symptómami vysychania intímnych partií. Prírodný extrakt Aloe Vera na pomáha lepšej hydratácii a tým je dôležitým prvkom na vytváranie intímnej pohody. Jeho mierne zásadité pH a extrakt Lopúcha (Arctium Lapa), ktorý je známy svojimi zmäkčovacími vlastnosťami ho predurčujú na každodenné jemné používanie.
 • SAFORELLE jemný gél na intímnu hygienu

  1×250 ml, zmierňuje svrbenie a pálenie
  5.0
  (7)
  Gél na intímnu hygienu. Pomáha znižovať pálenie a svrbenie intímnych partií pri hemoroidoch, zápaloch, pri poškodenej koži. Vhodný pre ženy aj mužov.
 • SAFORELLE INTIMA VRECKOVKY

  1×10 ks, vlhčené obrúsky
  SAFORELLE vreckovky sú praktické pre použitie v každej situácii, kedykoľvek potrebujete získať pocit čistoty a sviežosti. Plnohodnotná hygiena, užíva sa vo všetkých prípadoch, kde nie je možné aplikovať bežnú dennú hygienu.
 • Menšturačné nohavičky Saforelle CULOTTE sú vhodné pre všetky ženy. Ocenia ich dievčatá v puberte, ženy venujúce sa športu ale i ženy v menopauze s únikom moču.
 • Saforelle CULOTTE ULTRA ABSORBENTE 34/36

  1×1 ks, menštruačné nohavičky 34/36
  Menštruačné nohavičky predstavujú novú generáciu ochranných prvkov, poskytujú 100% bezpečnosť, efektívnosť a pohodlie.
 • Je určený pre všetky ženy, zvlášť pre ženy s citlivou pokožkou a sliznicami. Svojim zložením minimalizuje riziko vzniku alergií, Saforelle gél na intímnu hygienu je čistiaci roztok bez mydla.
 • SAFORELLE Intímny upokojujúci krém

  1×40 ml, na každodenné použitie pri podráždení
  Krém zmierňuje svrbenie a pálenie pri gynekologických zápaloch, hemoroidoch, uštipnutí hmyzom, na poranenej alebo popraskanej koži, po holení a depilácii na rôznych častiach tela.
 • 5.0
  (1)
  SAFORELLE ® FRESH bol špeciálne vyvinutý poskytnúť dlhotrvajúci komfort a sviežost pre citlivú pokožku v intímnej oblasti aj celého tela. Vďaka jemnému zloženiu bez mydla je ideálny na každodennú hygienu.
 • Saforelle ČISTIACA PENA

  1×250 ml, čistiaca pena
  Saforelle® čistiaca pena bola špeciálne vyvinutá pre telesnú a intímnu hygienu veľmi podráždenej pokožky.
 • Saforelle CULOTTE ULTRA ABSORBENTE 42

  1×1 ks, menštruačné nohavičky 42
  Menšturačné nohavičky Saforelle CULOTTE sú vhodné pre všetky ženy. Ocenia ich dievčatá v puberte, ženy venujúce sa športu ale i ženy v menopauze s únikom moču.
 • SAFORELLE mydlo

  1×100 g, mydlo
  5.0
  (4)
  Mydlo na intímnu hygienu.
 • Saforelle CULOTTE ULTRA ABSORBENTE 38

  1×1 ks, menštruačné nohavičky 38
  Menšturačné nohavičky Saforelle CULOTTE sú vhodné pre všetky ženy. Ocenia ich dievčatá v puberte, ženy venujúce sa športu ale i ženy v menopauze s únikom moču.
 • Saforelle CULOTTE ULTRA ABSORBENTE 40

  1×1 ks, menštruačné nohavičky 40
  Menšturačné nohavičky Saforelle CULOTTE sú vhodné pre všetky ženy. Ocenia ich dievčatá v puberte, ženy venujúce sa športu ale i ženy v menopauze s únikom moču.
Saforelle sú jemné čistiace gély, peny a krémové mlieka špeciálne vyvinuté na sliznice, citlivú alebo podráždenú pokožku. Upokojuje a utišuje podráždenia. Saforelle® neobsahuje mydlo, ale amfoterný detergent Cocamidopropylbetaine, vďaka ktorému Saforelle len jemne pení, avšak veľmi dôkladne a veľmi jemne čistí. Jeho zloženie je obohatené o extrakt z Lopúcha veľkého vďaka ktorému Saforelle® zmierňuje svrbenie, podráždenie a začervenanie pri intímnych problémoch, ktoré sú častým javom najmä počas gynekologických zápalov.