iWhite

Zoradiť podľa
1×1 ks
iWhite sonická kefka s aktívnym uhlím vyvinie 40 000 vibrácií za minútu, tým dokonale odstráni zubný povlak.
10×0,8 ks, bieliaca sada
Sada na bielenie zubov iWhite Diamond vám zaistí úsmev žiarivý ako diamant.
1×10 ks, gélom naplnené aplikátory
iWhite Instant2 je unikátny prípravok na bielenie zubov s okamžitým výsledkom. Jeho hlavnou výhodou je nová trojfázová technológia, ktorá okamžite bieli zuby až o 8 odtieňov, posilňuje štruktúru zubov a obnovuje zubnú sklovinu. Už po prvej aplikácii je výsledok viditeľný.
1×75 ml, pasta
Bieliaca zubná pasta iWhite obnovuje prirodzenú belosť zubov a obnovuje zubnú sklovinu. Táto zubná pasta s trojfázovým bielením obnovuje prirodzenú belosť zubov a starostlivosť o vaše zuby po celý rok. Unikátna trojfázová bieliace technológia zabraňuje sfarbenie zubov, bojuje so zubným povlakom a zubným kameňom. Zubná pasta iWhite obsahuje aj ďalšie aktívne zložky, ako je fluorid, ktorý posilňuje vaše zuby a dodáva im potrebné minerály. Pre silné a zdravé zuby a prenikavý úsmev.
1×75 ml
Zubná pasta iWhite Dark Stains Whitening bojuje proti škvrnám od kávy, čaju, vína a tabaku aktívnym bieliacim systémom na každodenné použitie. Kombinujte pastu s kefkou iWhite Dark Stains a iWhite Dark Stains sadou na bielenie zubov pre dlhotrvajúci bieliaci výsledok a žiarivo biely úsmev!
1×75 ml
Bieliaca zubná pasta iWhite Supreme pôsobí na povrch zubov a zubných škvŕn aktívnym bieliacim systémom pre každodenné použitie.
1×2 ks
2 ks náhradných hlvíc k sonickej kefke s aktívnym uhlím.