iWhite Dark Stains bieliaca zubná pasta 75ml

1×75 ml

Značka: IWHITE

Zubná pasta iWhite Dark Stains Whitening bojuje proti škvrnám od kávy, čaju, vína a tabaku aktívnym bieliacim systémom na každodenné použitie. Kombinujte pastu s kefkou iWhite Dark Stains a iWhite Dark Stains sadou na bielenie zubov pre dlhotrvajúci bieliaci výsledok a žiarivo biely úsmev!

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
9,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB, inak 29,90 €. 29,90 €

O produkte: iWhite Dark Stains bieliaca zubná pasta 75ml 1×75 ml

X62513

Hlavný popis produktu

Inovatívne technológie umožňujúce zapuzdrenie a ochranu vďaka účinku aktívnych zložiek. Technológia dovoľuje koncentrované a cielené uvoľnenie aktívnych látok, čo znamená, že Vy rozhodnete, kedy a kde budú koncentrované účinné zložky pôsobiť. Takže koncentrované aktívne látky pôsobia priamo na zubnú sklovinu iba v okamihu, keď si čistíte zuby. Technológia aktívnych mikroperál pôsobí v zubnej paste iWhite Dark Stains tak, že zapuzdruje účinné zložky absorbujúce pigment: aktívne uhlie. Tieto aktívne látky pomáhajú absorbovať pigmentové častice a navracajú zubom ich prirodzenú belosť.

Okrem bieliacich účinkov, častice aktívneho uhlia tiež pomáhajú neutralizovať zárodky nepríjemných pachov a zanechávajú príjemný, svieži dych. Použitie: Určené pre dospelých a deti staršie ako 12 rokov. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov si čistite zuby po každom jedle, aspoň dvakrát denne alebo postupujte podľa pokynov svojho zubára alebo lekára.

Upozornenie: Pastu nepregĺgajte. Nie je určené deťom mladším ako 12 rokov. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Užívajte podľa pokynov. Obsahuje fluorid sodný. Nebieli umelé zuby ani zubné náhrady. Ukončite užívanie, ak pocítite bolesť alebo nadmernú citlivosť. Nepoužívajte v prípade alergie na niektorú zo zložiek prípravku.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.