Zubné pasty s kompletnou ochranou (144)

Zoradiť podľa
1×50 ml, pre mliečne zúbky
5.0
(3)
Zubná pasta určená pre senzitívne zuby a vytvára ochrannú vrstvu nad citlivými miestami.
1×50 ml, posilňuje zubnú sklovinu a odolnosť
Detská zubná pasta s aminfluoridom na ochranu mliečnych zúbkov pred zubným kazom. Je určená deťom od prvého zúbka do šiestich rokov.
Prírodná zubná pasta bez fluoridov pre ochranu skloviny, ochranu pred zubným kazom a pre citlivé zuby.
1×75 ml, pre citlivé zuby
5.0
(1)
Zubná pasta na citlivé zuby a zubné krčky. Spevňuje sklovinu a ochraňuje zuby pre zubným kazom.
Zubná pasta čierna - s čiernym uhlím a extraktom Teavigo na bielenie zubov.
Účinné zloženie pasty Signal Daily White s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prirodzenú belosť zubov vašej rodiny.
1×100 ml, bioaktívna zubná pasta
Zubná pasta určená pre citlivé zuby a posilnenie zubnej skloviny bez obsahu fluoridov.
Prírodná zubná pasta bez fluoridov, proti paradentóze, pre ochranu ďasien a pre citlivé zuby.
Multiaktívna zubná pasta s enzýmami z papáje pre šetrné bielenie citlivé zubov, osvieženie dychu a pre posilnenie zubnej skloviny.
Zubná pasta s extraktmi šišiaka bajkalského, bergénia a spiruliny pomáhajú proti paradentóze, poskytujú ochranu ďasien, ochranu skloviny, ochranu pred zubným kazom. Vhodná pre citlivé zuby.
1×100 g, zubná pasta
Prírodná zubná pasta pre pre ochranu ďasien a posilnenie skloviny.
1×75 ml, pasta
5.0
(1)
Antibakteriálna zubná pasta s protizápalovým účinkom. Chráni pred zubným kazom, znižuje krvácanie ďasien, regeneruje podráždené ďasná.
1×100 g, zubná pasta
Revitalizačná zubná pasta s prírodným vápnikom a extraktom z hroznových jadier
1×75 ml, ochrana pred stratou zubnej skloviny
Zubná pasta určená pre ochranu pred stratou zubnej skloviny. Počas čistenia zubov sa vysokoúčinné aktívne zložky zabudovávajú do povrchu zubov. S ChitoActive™ technológiou s obsahom chitosanu, chloridu cínatého a aminfluoridu spevňuje zubnú sklovinu.
1×75 ml, detská zubná pasta
5.0
(2)
Detská zubná pasta s aminfluoridom na ochranu pred zubným kazom. Spevňuje zubnú sklovinu. Je určená deťom od 6 do 12 rokov.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta ochraňujúca pred parodontidídou. Zastavuje krvácanie ďasien, spevňuje zubnú sklovinu a zabraňuje vzniku zubného kazu.
Prírodná zubná pasta s bieliacim účinkom pre citlivé zuby a pre osvieženie dychu.
Jemná detská pasta pre kompletnú ochranu proti zubnému kazu a posilnenie skloviny a ďasien, ktorá je z 98 % prírodná. Zabraňuje vzniku zubného kazu a tvorbe povlaku.
1×100 g, zubná pasta
Komplexná prírodná zubná pasta s harmančekom, šalviou, eukalyptom, rozmarínom, harmančekom a olejom z cédrového dreva udržujú zdravé ďasná a osviežujú dych.
Bylinné zloženie, ktoré zabezpečí zdravé ďasná, silné zuby a svieži dych. Nimbovník ma prírodné antibakteriálne účinky a bojuje proti škodlivým baktériám. Granátové jablko je silný antioxidant a zabezpečí zdravé ďasná.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta so sviežou vôňou.
Zubná pasta pre prirodzene biele a zdravé zuby. Ochraňuje a obnovuje povrch zubnej skloviny.
Natura siberica, Prírodná čierna bieliaca zubná pasta - Polárna noc 100 g. Čierna bieliaca zubná pasta. Natura siberica. Polárna noc zaistí, že budú vaše zuby žiariť ako hviezdy na oblohe.
Komplexná zubná pasta s vápnikom, esenciálnymi olejmi z levandule, rozmarínu a tymianu pre zdravé ďasná a jemné bielenie.
Zubná pasta obsahuje mikrogranule s 0,1% karbamid peroxidom a bieliacou zlúčeninou Sp. White System pre šetrné a účinné bielenie v priebehu 4-6 týždňov každodenného používania.
Detská zubná pasta s malinovou príchuťou na ochranu mliečnych zúbkov pred zubným kazom. Je určená deťom od prvého zúbka do štyroch rokov.
1×75 ml, (Sole-Zahncreme)
4.0
(1)
Medicínska ochrana pred zubným kazom a kameňom.
Zubné pasty s kompletnou ochranou

Zubné pasty s kompletnou ochranou