Ladival

  (8)
Ladival
Zoradiť podľa
 • LADIVAL Akut Face serum

  1×50 ml, sérum po opaľovaní na tvár
  Transparentné sérum na regeneráciu slnkom podráždenej kože. Obsahuje pantenol, vitamín E a fotolyázu: aktívny enzým získaný zo siníc, ktoré podporujú regeneráciu kožných buniek.
 • LADIVAL Urban Fluid OF 50+

  1×50 ml, krém na tvár, OF 50+
  Ľahký, nemastný gél, ktorý chráni pokožku proti znečisteniu ovzdušia, s ochranou proti UV A, UV B a IR A žiareniu. Ideálny základ pod make-up so zmatňujúcim efektom.
 • LADIVAL Allerg OF 20 gél

  1×200 ml, OF 20, gél
  4-násobná ochrana pred UVB a UVA, IR-A a VIS Light, na alergickú pleť, pri slnečnej alergii a Mallorka-akné. Obsahuje vitamín C, E, karnozín a koenzým Q10.
 • LADIVAL Pre deti OF 50+ krém na tvár

  1×50 ml, krém na tvár, OF 50+
  3-násobná ochranau buniek pred UV B, UV A a IR-A žiarením. Vhodný pre dojčatá, deti s atopickým ekzémom alebo pri neurodermatitíde. Ideálne riešenie na jemnú pokožku detí.
 • Ladival ALLERG SPF 30 sprej

  1×150 ml, na ochranu kože pred slnkom
  Tento sprej na ochranu pred slnkom bol vyvinutý špeciálne na použitie pri alergii na slnko a Mallorka-akné. Poskytuje úcinnú ochranu pred spálením kože, slnkom vyvolaným poškodením kože a predčasným starnutím kože. Ľahký sprej sa rýchlo vstrebáva, nie je lepkavý a jednoducho sa používa: stačí iba nastriekať a rozotrieť - chráni ihneď.
 • LADIVAL Pre deti OF 50+ sprej

  1×200 ml, sprej, OF 50+
  3-násobná ochranau buniek pred UV B, UV A a IR-A žiarením. Vhodný pre dojčatá, deti s atopickým ekzémom alebo pri neurodermatitíde. Ideálne riešenie na jemnú pokožku detí.
 • LADIVAL KIND ALLERG SPF50+ gél

  1×200 ml, opaľovací krém pre deti na alergickú pokožku
  Neemulzný gél na ochranu pred slnkom bol vyvinutý špeciálne na citlivú kožu alergickú na slnko.
 • LADIVAL Akut sprej

  1×150 ml, sprej po opaľovaní
  Regenerácia slnkom podráždenej kože s chladivým efektom. Obsahuje pantenol, vitamín E a fotolyázu: aktívny enzým získaný zo siníc, ktoré podporujú regeneráciu kožných buniek.
  LADIVAL je jedna z popredných značiek opaľovacích prípravkov, ktorá predstavuje nový štandard ochrany pred slnkom. LADIVAL produkty sú vždy bez farbív a vonných látok a neobsahujú žiadne minerálne oleje, PEG emulgátory alebo parabény. LADIVAL je prvou voľbou pre tých, ktorí nechcú zaťažovať škodlivými prídavnými látkami svoju pokožku a pleť.