Abbott

Zoradiť podľa
1×220 ml, doplnok stravy
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely
1×200 ml, liek
Liek vo forme roztoku zo skupiny laxatív. Napomáha vyprázdňovať črevá a to zväčšením objemu obsahu v hrubom čreve. Nie je vhodné na dlhodobé užívanie.
1×220 ml, dietetická potravina
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely
4×220 ml, kávová príchuť
5.0
(1)
Na diétny režim pacientov s diabetom alebo poruchou metabolizmu glukózy spolu s podvýživou či rizikom vzniku podvýživy v súvislosti s chorobou. Na perorálne užívanie.
1×20 tbl, liek
Používa sa na tlmenie miernej až stredne silnej bolesti, ako je bolesť hlavy, bolesť krížov, bolesť zubov, menštruačná bolesť, bolesť pri poranení mäkkých tkanív, ako je pomliaždenie alebo vyvrtnutie, bolesť po malých operačných výkonoch, bolesť svalov a kĺbov pri chrípke a pri nachladnutí.
1×500 ml, liek
Liek obsahuje laxatívum (preháňadlo), ktoré sa nazýva laktulóza. Viazaním vody do hrubého čreva zmäkčuje stolicu a uľahčuje vyprázdňovanie. Nevstrebáva sa do tela.

Abbott Laboratories je spoločnosť s viac ako 120 ročnou históriou a celosvetovou pôsobnosťou v 150 krajinách. U nás je známa najmä vďaka liekom proti bolesti a horúčke BRUFEN 400 a BRUFEDOL, aerodisperzii BRUMARE, ktorá pomáha pri nádche, či lieku proti hnačke HIDRASEC. Každý deň pracuje približne 69 000 pracovníkov spoločnosti Abbott Laboratories na vývoji ešte účinnejších liekov a prípravkov pre vaše zdravie.

\