Vivani

Zoradiť podľa
1×80 g
Jemná horká čokoláda z panamského kakaa, ktorá je sladená hnedým prírodným cukrom z kvetov kokosovej palmy. Ten jej dodáva ľahko karamelovú chuť a má nižší glykemický index.
1×40 g
Nemáte čas na kávovú pauzu? Skúste espresso tyčinku Vivani z mliečnej čokolády s náplňou z espressa a kúskov sušienok. Je sladená prírodným trstinovým cukrom a má príjemnú mliečno kávovú chuť. Menšia ako klasická čokoláda (40 g), a preto vhodná ako rýchla desiata pre milovníkov čokolády.
1×80 g
Výberová horká čokoláda s 92% kakaa sladená iba prírodným cukrom z kvetov kokosovej palmy. Vynikajúca výrazná chuť.
1×40 g
Tyčinka z mliečnej čokolády plnená krémovou karamelovou náplňou s maslom a smotanou bez palmového tuku. Prevoňanou Bourbon vanilkou.
1×80 g
Mliečna čokoláda, ktorá namiesto mlieka obsahuje sušený ryžový nápoj, mleté lieskové oriešky a zemné mandle. Neobsahuje mlieko a je teda vhodná aj pre vegánov. Ovoňaná je Bourbon vanilkou.
1×100 g
Jemná horká čokoláda s vysokým obsahom kakaových častí sladená prírodným trstinovým cukrom, ktorá neobsahuje sójový lecitín ani žiadny iný emulgátor. Čokoláda je vhodná pre vegánov.
1×80 g
Táto jednodruhová (single origin) čokoláda s vysokým percentom kakaa odkrýva typickú vyváženú arómu peruánskeho kakaa. Kokosový cukor, ktorý sa získava sušením ručne zbieraného nektáru z kokosových kvetov, dodáva čokoláde jemné sladové tóny. S 89% je táto čokoláda správnou voľbou pre milovníkov čokolád s veľmi vysokým obsahom kakaa.