Generica

Zoradiť podľa
1×30 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu B1, pre správnu funkciu pychiky, nervováho systému, srdca a látkovú výmenu.
1×60 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci horčík a vitamín B6. Pomáha odstrániť únavu, vyčerpanie, podráždenosť, svalové kŕče. Zabezpečuje správne fungovanie nervového systému.
1×10 tbl, multivitamin
Rýchla pomoc pri únave a na podporu imunity. Výživový doplnok, multivitamínový a minerálny prípravok so sladidlami a s arómou tropic. Zmes 13 vitamínov a 10 minerálnych látok v 1 šumivej tablete a dennej odporúčanej dávke.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom zinku a vitamínu C. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a pomáha udržiavať obranyschopnosť organizmu. Zároveň prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlastov, nechtov, pokožky a zraku.
1×30 ml, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu C. Vitamín C je dôležitý antioxidant, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, tvorbe kolagénu, znižuje únavu, vyčerpanie a pomáha udržiavať psychiku a nervový systém v dobrej kondícii.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom koenzýmu Q10 a vitamínu E. Chráni pred oxidačným stresom. Pomáha pri chronickej únave, prispieva k regenerácii pokožky, vlasov, nechtov a svalov, posilňuje činnosť srdca.
1×20 tbl, výživový doplnok
Doplnok stravy s obsahom minerálov a glukózy na prípravu nápoja, ktorý dodáva organizmu stratenú vodu spolu s anorganickými soľami. Zabraňuje tomu aby vstrebávaná voda opätovne opúšťala organizmus a nadmerne ho dehydrovala.
1×60 cps, výživový doplnok
Prípravok s obsahom čistého vitamínu D3 v mäkkých želatínových kapsulách. Dôležitý doplnok pre správne fungovanie imunitného systému, udržanie zdravých kosti a zubov, udržanie správneho fungovania svalov.
1×6 ml, kvapky (pre deti od narodenia)
Výživový doplnok určený pre deti od narodenia s obsahom aktívnych kultúr pre tráviaci trakt a črevnú mikroflóru.
1×105 ml, výživový doplnok
Sirup na podporu imunity pre deti od 1 roka.
1×100 g, emolient s extra mandľovým olejom
Masť vhodná na prevenciu zaparenín, strií a ošetrenie suchej pokožky vhodná aj pre dojčatá.
1×30 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom aktívnej formy kyseliny listovej.
1×30 g, regeneračný krém
Regeneračný krém, ktorý hojí drobné poranenia a upokojuje podráždenú pokožku, vhodný aj pre starostlivosť o suchú pokožku.
1×100 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom 3-omega mastných kyselín. Extra čistý rybí olej, s vysokými dávkami EPA a DHA v jednej kapsule.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínu E. Vitamín E má antioxidačné účinky a spomaľuje proces starnutia buniek. Zároveň prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, obnove a rastu svalovej hmoty.
1×60 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok s obsahom vitamínov a minerálov. Zmes 13 vitamínov a 11 minerálov v 1 tablete a dennej odporúčanej dávke.
1×100 tbl, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci komplex vitamínov skupiny B, ktoré sú dôležité pre normálnu funkciu nervovej sústavy, zažívacieho traktu, pokožky a pre zníženie únavy a vyčerpania.
1×30 ml, výživový doplnok
Doplnok výživy obsahujúci komplex vitamínov skupiny B, ktoré sú dôležité pre normálnu funkciu nervovej sústavy, zažívacieho traktu, pokožky a pre zníženie únavy a vyčerpania.
1×30 tbl
Výživový doplnok GENERICA Quantum euroformula.
1×30 cps, výživový doplnok
Cognivia je unikátnou kombináciou 2 druhov šalvií,a to šalvie lekárskej a šalvie levandulolistej, ktoré pôsobia synergicky na podporu pamäti a koncentrácie.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok GENERICA CoOmega s obsahom 60 mg koenzýmu Q10 a vysoko koncentrovaným rybím tukom (EPA/DHA).
1×60 tbl, výživový doplnok
Enzým laktáza zlepšuje trávenie laktózy v prípade osôb, ktoré majú ťažkosti s trávením laktózy.
1×150 ml, chladí a regeneruje pokožku
Generica Panthenol pena upokojuje, chladí a regeneruje pokožku nadmerne ožiarenú slnkom alebo inak podráždenú.
1×30 cps, výživový doplnok
Doplnok výživy s obsahom vitamínu D, ktorý je potrebný pre správne vstrebávanie vápnika o fosforu. Udržiava zdravé zuby, kosti a správnu činnosť svalov.
Generica ponúka kompletný sortiment výživových doplnkov, minerálov a vitamínov pre zdravie a zvládanie každodenných povinností. Dbá pritom na vysokú kvalitu a bezpečnosť svojich výrobkov, do ktorých aplikuje najnovšie poznatky medicíny a farmácie aby ste sa na ne mohli spoľahnúť každý deň.