CEM-M

Zoradiť podľa
1×60 ks, multivitamín
Výživový doplnok s obsahom všetkých hlavných vitamínov a minerálov, ktoré prispievajú k správnej funkcii ľudského organizmu, navyše obohatené o Echinaceu.
1×90 tbl, multivitamín s minerálmi
Multivitamín s minerálmi obsahuje všetky hlavné vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k správnej funkcii ľudského organizmu.
2×60 ks, výživový doplnok
Využite ponuku obmedzenej akcie CEM-M Gummies pre dospelých Imunita 120 tbl.

CEM-M® je rad multivitamínov, pre udržanie obranyschopnosti a dobrého fyzického aj psychického zdravia. Prípravok CEM-M® Imunita je unikátny vďaka obsahu AbSorb komplexu, ktorý umožňuje lepšie vstrebávanie obsiahnutých látok. Navyše je obohatený o Betaglukán a extrakt z Echinacey pre posilnenie imunitných a obranných funkcií organizmu. Multivitamín CEM-M® je odporúčaný pre ženy i mužov pre posilnenie imunitného systému pred nástupom zvýšeného rizika nachladnutí. Alternatívou k tobolkám sú CEM-M® Gummies Imunita - chutné želatínové multivitamíny, ktoré prispievajú k zaisteniu každodenného prísunu dôležitých vitamínov a minerálov, navyše obohatené o extrakt z Echinacey purpurovej. Výživový doplnok CEM-M® Energia podporuje udržanie vitality a výkonnosti organizmu. Obohatený je o Koenzým Q10 a extrakt zo Ženšenu pre posilnenie pamäti, koncentrácie a ďalších mentálnych funkcií.

\