B.Braun

  (2)
B.Braun
Zoradiť podľa
 • BB OMNICAN INZ. STRIEKAČKA 50

  1×100 ks, striekačka na inzulín 0,5 ml
  Striekačka určená na aplikáciu inzulínu .
 • Alkoholový tampón určený na dezinfekciu pokožky. Vhodné pre zdravotnícke zariadenia ako dezinfekcia pred použitím ihly.

  B. Braun Medical je najväčší dodávateľ zdravotníckych pomôcok a technológií v Slovenskej a Českej republike.

  \ \

  Spoločnosť B. Braun Medical bola založená v roku 1993 ako dcérska spoločnosť popredného svetového výrobcu zdravotníckych produktov, koncernu B. Braun Melsungen AG. Viac než 176ročná história renomovanej rodinnej firmy, kontinuálny vývoj a výskum na poli medicínskych technológií a vnímavosť na posledné vedecké poznatky z nej robí nielen jedného z najstarších, ale súčasne aj najkompetentnejších globálnych producentov.

  \ \

  B. Braun Medical dodáva na slovenský a český zdravotnícky trh prístroje, nástroje, prostriedky a zariadenia na anestéziu, intenzívnu medicínu, kardiológiu, chirurgiu a mimotelové ošetrenie krvi. Naše výrobky a služby využívajú nemocničné zariadenia, ambulantní špecialisti, praktickí lekári a ošetrovateľský personál.

  \ \

  B. Braun cieľavedome a sústavne naplňuje obsahom svoj slogan „Sharing Expertise“. Toto zdieľanie skúseností je pre pacientov, zákazníkov i zamestnancov prísľubom účinného využívania a rozvíjania poznatkov, získaných v dialógu so svojimi partnermi.

  \