Simply You

Zoradiť podľa
1×50 ml, krém
Špeciálne vyvinutý prípravok s unikátnym zložením pre starostlivosť o podráždenú pleť po použití rúšok a iných ochranných pomôcok.
1×15 ml, očné kvapky
Zvlhčujúce očné kvapky poskytujú okamžité upokojenie a dlhotrvajúcu úľavu aj pre veľmi citlivé oči. Unikátne zloženie uľavuje od pocitu suchého oka, zmierňuje podráždenie spôsobené vetrom, prachom, klimatizáciou apod. Napomáha pri celodennom nosení kontaktných šošoviek.
1×1 set, prostriedok proti všiam 125 ml + hrebienok a čiapka
Prostriedok v starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy pri výskyte vší a hníd. Prípravok je založený na prírodnej báze, je šetrný a dobre znášaný aj citlivou pokožkou, nedráždi ju, nie je parfémovaný a je vhodný aj pre malé deti (od 3 rokov), či alergikov.
1×40 cps, výživový doplnok
Sinupo Forte s boswélliou - výživový doplnok, inovatívna receptúra s boswélliou, vitamínom C a overenou kombináciou 5 bylín.
1×300 ml, multibylinný sirup
Zdravotnícka pomôcka, obsahuje prírodné účinné látky, ktoré obmedzujú dosadanie a adhéziu vírusov a baktérií na povrch buniek slizníc, obmedzujú ich počet a ďalšie množenie.
1×30 tbl, kyselina listová
Doplnok výživy s kyselinou listovou, vitamínom B6 a inulínom. Pre ženy plánujúce tehotenstvo vhodný na prevenciu vývojových porúch dieťaťa.
1×210 cps, výživový doplnok
Imunit® Hliva ustricová je výživový doplnok, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou surovín a unikátnymi technológiami spracovania.
1×30 tbl + darček
IMUNIT Hliva ustricová PRE DETI s rakytníkom JACK Hlivák obsahuje beta-glukány z hlivy, extrakt z rakytníka, nukleotidy, jód, selén a ďalšie vitamíny.
1×150 tbl, výživový doplnok
Prináša rýchlu úľavu, účinne regeneruje a vyživuje slnkom podráždenú pokožku.
1×30 cps, výživový doplnok
Účinný a nenávykový prípravok, ktorý bol vyvinutý na dosiahnutie dobrej nálady, duševnej a fyzickej pohody, zníženie únavy a vyčerpania a vyrovnania sa so stresom.
1×30 cps, výživový doplnok
CannamediQ Neuroregen – výživový doplnok modulujúci nervové potiaže v troch smeroch. Unikátna kombinácia L-tryptofanu, valeriány, medovky, bakopy a konopného extraktu podporuje psychickú pohodu, redukuje stres i podráždenie zlepšuje kvalitu spánku a zaspávanie.
1×50 csp, výživový doplnok
Gurmar je výťažok účinných látok z rastliny Gymnema Silvestre, ktorá je v prírodnom lekárstve Orientu tradične používaná mnoho storočí pri ťažkostiach spojených s diabetom. Účinné látky prispievajú k optimálnej hladiny glukózy v krvi a znižujú chuť na sladkosti, čím napomáhajú redukovať nadváhu.
1×20 ml, roztok na zuby a ďasná
Pomocník pri nepríjemných pocitoch spojených s bolestivosťou a zápalovosť zubov a ďasien , príznakoch paradentózy a aftov a citlivých zubných krčkoch. Prináša úľavu od nepríjemných pocitov a prispieva k riešeniu nekomfortných stavov v dutine ústnej.
1×30 tbl
Počas tehotenstva a dojčenia je žena vystavená hormonálnym zmenám a väčšej záťaži. Tento doplnok stravy zabezpečuje telu prísun základných vitamínov a minerálov.
1×100 tbl, (Sukralóza + sladidlo zo Stevie)
Nízkokalorické sladidlo výborné chuti. Sukralóza + Stevia. Bez kalorií. Vhodné pro osoby s diabetes.
1×50 g, masť
5.0
(1)
Masť je určená na masáž pri probléme s karpálnym tunelom. Znižuje bolesť rúk.
1×150 ml, šampón
Unikátny prípravok prinášajúci účinnú pomoc pri nadmernom vypadávaní, rednutí a poškodení vlasov.
1×60 tbl, rast vlasov
Maxivitalis Vlasové hnojivo je unikátny výživový doplnok, ktorý prináša účinnú pomoc v boji s nadmerným vypadávaním a stratou vlasou, ich pomalým rastom a zlou kvalitou.
1×30 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok. Obsahuje beta-glukány (beta-1,3/1,6 D-glukán), vitamín C a selén, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
1×30 cps, výživový doplnok
IVE je unikátny prírodný doplnok stravy, ktorý bol vyvinutý pre ženy v menopauze a postmenopauze. Toto obdobie v živote každej ženy so sebou nesie okrem iného aj problémy s nechceným únikom moču.
1×60 cps, výživový doplnok
Účinný a nenávykový prípravok, ktorý bol vyvinutý na dosiahnutie dobrej nálady, duševnej a fyzickej pohody, zníženie únavy a vyčerpania a vyrovnania sa so stresom.
1×200+50 ml, telové mlieko
Účinne regeneruje a vyživuje suchú a podráždenú pokožku po opaľovaní, pobyte v soláriu alebo v chlórovanej vode.
1×120 cps, výživový doplnok
Reishi obsahuje okolo 200 rôznych vitamínov, minerálov a preto pôsobí blahodarne na zdravie.
1×220 tbl, škorica
Doplnok stravy Unilakt obsahuje vlákninové tablety s riasou Chlorella a probiotickými baktériami, obohatené vitamínom C a škoricou.
Spoločnosť Simply You Pharmaceuticals prináša moderné farmaceutické a parafarmaceutické produkty najmä doplnky stravy, farmakozmetiku a zdravotnícke potreby. Prípravky spoločnosti Simply You Pharmaceuticals patria svojou kvalitou a pridanou hodnotou medzi to najlepšie, čo môže v dnešnej dobe modernej farmácie ponúknuť. Výrobné procesy prebiehajú v súlade s pravidlami správnej výrobnej praxe. Použité suroviny sú štandardizované na obsah účinných látok. Súčasne sa vykonávajú nadštandardné kontroly mikrobiológie, ťažkých kovov, biologickej dostupnosti, vstrebateľnosti a ďalších parametrov.