Clearblue

Zoradiť podľa
1×1 ks, tehotenský test
Tehotenský test s indikátorom otehotnenia. Určuje počet týždňov gravidity. Použitie už 4 dni pred začiatkom menštruácie.
1×1 set, (držiak testu + testovacia tyčinka 10 ks)
Ovulačný test pre ženy slúži na určenie najplodnejších dní v priebehu menštruačného cyklu.
1×1 ks, tehotenský test
5.0
(1)
Tehotenský test pre ženy. Jeho presnosť je viac ako 99% pri určovaní tehotenstva.
1×1 ks, tehotenský test
5.0
(1)
Tehotenský test pre ženy na domáce použitie so špičkou meniacou farbu. Výsledok už za 1 minútu. Tento test má vyššiu než 99% presnosť pri určovaní tehotenstva v deň očakávanej menštruácie. Clearblue PLUS sa môže použiť 5 dní dopredu.
Clearblue je medzinárodné známy výrobca tehotenských a ovulačných testov. Ponúka vám množstvo produktov na monitorovanie vašich plodných dní a testovanie ovulácie. Medzi najmodernejšie spôsoby patrí digitálny ovulačný test, ktorý jasne identifikuje vaše dva najvhodnejšie dni na otehotnenie. Môžete si tak správne načasovať splodenie vášho potomka. Ak si myslíte, že už ste tehotná vyskúšajte tehotenské testy Clearblue. Sú presné vo viac ako 99% prípadov. Clearblue DIGITAL s indikátorom otehotnenia vám navyše povie pred koľkými týždňami ste otehotneli. Vďaka digitálnemu displeju sa nemusíte trápiť s interpretáciou výsledkov. Clearblue DIGITAL vám výsledok oznámi slovne.