Dr.Popov

  (6)
Dr.Popov
Zoradiť podľa
 • DR. POPOV MUMIO

  1×30 tbl, výživový doplnok
  Mumio je hnedočierna vysokohorská živica. Napomáha prirodzenej imunite, udržuje správny metabolizmus sacharidov a lipidov. Udržuje zdravé kĺby a kosti.
 • DR. POPOV TEA TREE OLEJ

  1×11 ml, 100% olej z čajovníka austrálskeho
  Tea tree oil 100% čistý olej z austrálského čajovníka má vynikajúce dezinfekčné, hojivé a antiseptické účinky.
 • DR. POPOV KONOPELA konopná masť

  1×50 ml, konopná masť
  5.0
  (2)
  Osvedčená masť, ktorá pomôže pri ošetrovaní výrazne suchej pokožky a pri psoriáze. Obsahuje kvalitný konopný olej, má výborné premašťujúce a zvláčňujúce schopnosti.
 • DR. POPOV ČAJ STOP CUKOR

  20×1,5 g (30 g), bylinný čaj
  Bylinný porcovaný čaj s obsahom listov čučoriedky.
 • DR. POPOV PSYLLICOL CITRON

  1×100 g, rozpustná vláknina
  Dr. Popov Psyllicol príchuť citrónu 100g. K celkovému ozdraveniu organizmu. Vynikajúci prostriedok pri očistných kúrach. Pri očiste lymfatického systému.
 • DR. POPOV PSYLLIUM

  1×500 g, rozpustná vláknina
  Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, ktorá podporuje správny metabolizmus tukov a navodzuje pocit sýtosti. Vďaka ekonomickému baleniu môže Psyllium Dr. Popova vyskúšať celá rodina. Výrobok je doplnkom stravy.
  Dr. Popov je popredný český výrobca bylinných čajov a mastí, kozmetiky a potravinových doplnkov. Nadväzuje na dlholetú rodinnú bylinkársku tradíciu. Dr. Popov neustále vylepšuje ponúkané produkty, tak aby zákazníkom prinášali čo najväčší úžitok. Medzi základ ponuky patria bylinkové čaje, bylinné maste a indické Psyllium najvyššej kvality. Psyllium je unikátny doplnok stravy s vysokým obsahom vlákniny, ktorý pomáha udržať správnu hladinu cholesterolu a vyvoláva pocit nasýtenia vhodný pri redukčných diétach.