Dr.Popov

Zoradiť podľa
1×500 g, rozpustná vláknina
Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, ktorá podporuje správny metabolizmus tukov a navodzuje pocit sýtosti. Vďaka ekonomickému baleniu môže Psyllium Dr. Popova vyskúšať celá rodina. Výrobok je doplnkom stravy.
1×30 tbl, výživový doplnok
Mumio je hnedočierna vysokohorská živica. Napomáha prirodzenej imunite, udržuje správny metabolizmus sacharidov a lipidov. Udržuje zdravé kĺby a kosti.
1×100 g, rozpustná vláknina
Dr. Popov Psyllicol príchuť citrónu 100g. K celkovému ozdraveniu organizmu. Vynikajúci prostriedok pri očistných kúrach. Pri očiste lymfatického systému.
1×11 ml, 100% olej z čajovníka austrálskeho
Tea tree oil 100% čistý olej z austrálského čajovníka má vynikajúce dezinfekčné, hojivé a antiseptické účinky.
20×1,5 g (30 g), bylinný čaj
Bylinný porcovaný čaj s obsahom listov čučoriedky.
Dr. Popov je popredný český výrobca bylinných čajov a mastí, kozmetiky a potravinových doplnkov. Nadväzuje na dlholetú rodinnú bylinkársku tradíciu. Dr. Popov neustále vylepšuje ponúkané produkty, tak aby zákazníkom prinášali čo najväčší úžitok. Medzi základ ponuky patria bylinkové čaje, bylinné maste a indické Psyllium najvyššej kvality. Psyllium je unikátny doplnok stravy s vysokým obsahom vlákniny, ktorý pomáha udržať správnu hladinu cholesterolu a vyvoláva pocit nasýtenia vhodný pri redukčných diétach.