Lansinoh

Zoradiť podľa
1×80 ks, utierky
Detské lanolínové utierky.
1×1 ks
Lansinoh Dvojfázová manuálna odsávačka materského mlieka je komplexné zariadenie, ktoré spĺňa 3 funkcie v jednom: odsávanie, skladovanie a dokrmovanie.
1×2 ks, silikónový cumlík
Lansinoh NaturalWave TM cumeľ, s pomalým prietokom, podporuje sanie dieťaťa prostredníctvom peristaltického pohybu jazyka, pomáha zachovávať naučený spôsob sania dojčeného dieťaťa a umožňuje jednoduchý prechod medzi dojčením a dokrmovaním.
1×10 ml, krém
5.0
(1)
Krém s extra čistým lanolínom. Pomáha ochraňovať, regenerovať, upokojovať, hojiť bolestivé a popraskané bradavky. Hypoalergénny, bez konzervantov.
1×4 ks, vložky do podprsenky
Ochranné prateľné vložky do podprsenky vhodné pre ženy v období dojčenia a tvorby materského mlieka.
1×40 ml, krém
Krém s extra čistým lanolínom. Pomáha ochraňovať, regenerovať, upokojovať, hojiť bolestivé a popraskané bradavky. Hypoalergénny, bez konzervantov.
1×240 ml, dojčenská fľaša
Sklenená dojčenská fľaša 240 ml - vyrobená zo skla odolného voči rýchlym teplotným zmenám a teplote.
1×24 ks, vložky do podprsenky
Jednorázové vložky do podprsenky s absorpčným polymérom. Diskrétne, jednotlivo balené. Napomáhajú udržiavať prsia v suchu a v pohodlí.
1×25 ks, sáčky na mlieko
Mlieko, ktoré odsajete pre svoje dieťa je vzácna tekutina. Spája v sebe najlepšiu možnú výživu s vitamínmi, bielkovinami a imunologickými prípravkami, ktoré pomáhajú pri detskom raste a vývoji a chránia ich pred infekciou. Budete sa chcieť oňho dobre postarať, a preto je veľmi dôležité, ako ho uložiť.
1×160 ml, dojčenská fľaša
Sklenená dojčenská fľaša 160 ml - vyrobená zo skla odolného voči rýchlym teplotným zmenám a teplote.
1×2 ks, rozmer 2x24 mm
Lansinoh kontaktný chránič bradaviek je efektívna pomôcka pre podporu dojčenia na krátkodobé použitie.
1×2 ks, silikónový cumlík
Lansinoh NaturalWave TM cumeľ, s rýchlym prietokom, podporuje sanie dieťaťa prostredníctvom peristaltického pohybu jazyka, pomáha zachovávať naučený spôsob sania dojčeného dieťaťa a umožňuje jednoduchý prechod medzi dojčením a dokrmovaním.
1×2 ks, silikónový cumlík
Lansinoh NaturalWave TM cumeľ, so stredným prietokom, podporuje sanie dieťaťa prostredníctvom peristaltického pohybu jazyka, pomáha zachovávať naučený spôsob sania dojčeného dieťaťa a umožňuje jednoduchý prechod medzi dojčením a dokrmovaním.
1x1 ks
Lansinoh Pumpička na bradavky je jednoduchou pomôckou na dočasné vystúpenie bradaviek, čo umožní dieťaťu jednoduchšie prisatie sa pri dojčení.Jemne vytiahne bradavku pre ľahšie prisatie – jednoducho a účinne, plne pod vašou kontrolou.
1×2 ks, rozmer 2x20 mm
Kontaktný chránič bradaviek je efektívna pomôcka pre podporu dojčenia na krátkodobé použitie tam, kde sa vyskytne jeden alebo viac z nasledovných dôvodov uvedené nižšie.
teplá a chladná terapia na prsníky 1x2 ks
Lansinoh TheraPearl 3v1 je teplá a chladná obkladová terapia vo forme obkladov na prsníky kombinovateľná s odsávačkami materského mlieka. Prináša úľavu od bolesti pri rôznych problémoch spojených s dojčením.
Lansinoh pomáha matkám a ich ďeťom s dojčením už viac než 30 rokov. Ponúka manuálne aj elektrické odsávačky, dojčenské flaše pumpičky na bradavky, lanolínové utierky, vložky do podprsenky, vrecká na materské mlieka aj kompletné sety, vďaka ktorým hravo zvládnete odsávanie a skladovanie materského mlieka. Manuálne odsávačky Lansinoh sú pohodlné, prenosné a diskrétne, určená na príležitostné použitie doma i na cestách. Všetky odsávačky majú ergonomický dizajn, sú ľahké, ľahko sa skladujú a čistia.