Grahams Natural

Zoradiť podľa
1×75 g, krém
Zdravotnícka pomôcka. Grahams Natural Psoriasis Cream je krém na zmiernenie príznakov psoriázy. Prírodné, klinicky testované zložky
1×250 ml, šampón
Grahams Natural Shampoo je prémiový prírodný šampón, ktorý je jemný, účinný a môže ho používať celá rodina.
1×250 ml, kondicionér
Grahams Natural Conditioner je bohatý na hydratačné kokosové oleje,ktoré pomáhajú vyživovať, posilňovať a opravovať suché a poškodené vlasy.
1×250 ml, šampón pre všetky typy vlasov
Vhodné pre všetky typy vlasov pri ochrane a vyživovaní pokožky hlavy a vlasov. Vhodné pre pokožku hlavy náchylnú na ekzém a psoriázu.
1×50 g, krém
Zdravotnícka pomôcka. Grahams Natural C + Cream obsahuje prírodné, klinicky testované zložky, ktoré sa zameriavajú na zníženie začervenania a zápalu kože. upokojuje pokožku, kontroluje šírenie baktérií a hydratuje pokožku.
1×100 ml, olej
Prírodnými zložkami bude Grahams Natural Body &Bath Oil vyživovať a hydratovať pokožku bez podráždenia. Prírodná zmes olejov
1×75 g, krém
Zdravotnícka pomôcka. Grahams Natural Rosacea Cream je prírodný prípravok, ktorý obsahuje klinicky testované prísady na zníženie začervenania. Navrhnutý na zmiernenie zápalu a upokojenie citlivej pleti, Grahams Natural Rosacea Cream hydratuje a upokojuje pokožku.
1×250 ml, sprchový prípravok bez parfumácie a mydla
Grahams Natural Intensive Therapy Wash je umývanie bez parfumácie a mydla, ktoré udrží aj tú najcitlivejšiu pokožku šťastnú a zdravú.